Gdzie kupić młóto browarniane?

Ogłoszenia w Internecie

Osoby zainteresowane zakupem młóta browarnianego i karmieniem nim swoich zwierząt powinny w pierwszej kolejności szukać firm zajmujących się jego sprzedażą w Internecie. Mimo że młóto browarniane jest produktem ubocznym produkcji piwa, nie ma możliwości jego zakupu bezpośrednio od kompanii piwowarskich. Nie zajmują się one bowiem dystrybucją młóta browarnianego dla klientów indywidualnych. Towar, który oferują, jest sprzedawany w drodze przetargów zewnętrznym firmom, które następnie odsprzedają młóto rolnikom.

Aby znaleźć odpowiednią firmę, od której kupimy tę paszę dla zwierząt, warto zasięgnąć opinii na forach internetowych, na których wypowiadają się inni hodowcy lub spytać o źródło zakupu znajomych rolników. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że polecony zostanie nam sprawdzony dostawca, który oferuje produkt wysokiej jakości. Ma to szczególne znaczenie w przypadku młóta browarnianego, które w postaci suchej jest dość nietrwałe. Tylko właściwie przetworzone i zakiszone młóto będzie mogło być przechowywane przez dłuższy czas. Jedną z takich często polecanych firm jest śląska firma Domino.

Firmy zajmujące się dystrybucją młóta browarnianego

Jak wyżej wspomniano, niestety aktualnie nie ma możliwości zakupienia młóta browarnianego bezpośrednio od jego producenta. Jedynym pewnym źródłem są więc zewnętrzne firmy, które nim handlują. Wybierając ofertę konkretnej firmy sprzedającej młóto browarniane, warto dowiedzieć się przed zakupem, jaki transport tego towaru ona oferuje. Firma taka powinna mieć bowiem do dyspozycji specjalistyczne samochody dostawcze oraz pozwolenie na wykonywanie tego typu działalności od Powiatowego Lekarza Weterynarii. Musi tym samym spełniać ona takie same wymogi, jakim podlegają duże koncerny paszowe. Warto także wiedzieć, że około 70% całej produkcji młóta browarnianego odbywa się wiosną i latem. W tym okresie mamy więc gwarancję, że towar będzie dostępny w sprzedaży oraz kupimy go w atrakcyjnej cenie. W okresie jesienno-zimowym, z uwagi na małą dostępność tego towaru, firmy sprzedające młóto browarniane gwarantują jego dostawę tylko swoim stałym klientom.

Materiał partnera