Kredyt konsolidacyjny – dlaczego warto skonsolidować kredyty w jedną ratę?

Jeśli masz dużo zobowiązań finansowych, a na samą myśl o zbliżającym się kolejnym terminie spłaty pożyczki czujesz się zaniepokojony to znak, że warto skonsolidować kredyty w jedną ratę. Sprawdź dlaczego warto to zrobić i co dzięki temu zyskasz.

Przytłaczają Cię zobowiązania? Mamy na to ratę!

Kredyt za remont mieszkania, samochód, a może zagraniczne wakacje? Jeśli od pewnego czasu czujesz się przytłoczony dawnymi zobowiązaniami, które wciąż spłacasz – wystarczy zdecydować się na kredyt konsolidacyjny (Santander Consumer Bank) który pomoże Ci skonsolidować wszystkie zobowiązania w jedną wygodną ratę. Dzięki temu nie będziesz musiał bez końca pamiętać o zbliżających się kilku terminach i poprawisz swoją zdolność kredytową. Jeśli zależy Ci na tym, aby płacić jedną wygodną ratę co miesiąc i nie przejmować się wydatkami ani pilnowaniem poszczególnych terminów płatności to warto skonsolidować swoje zobowiązania.

Dlaczego warto skonsolidować kredyty?

Skonsolidowanie kredytów w jedną, miesięczną ratę to dość wygodne rozwiązanie, z którego korzysta bardzo wielu klientów. Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj zobowiązań finansowych możesz połączyć w jedną ratę miesięczną to wiedz, że jest to karta kredytowa, limit w ROR, kredyt konsumencki na zakup usług lub towarów, kredyty gotówkowe, pożyczki, kredyty samochodowe lub hipoteczne a nawet inne, wcześniej już skonsolidowane zobowiązania.

Jeśli rozważasz takie rozwiązanie i nie wiesz jak przebiega konsolidacja kredytów wystarczy skontaktować się z doradcą, który Ci wszystko wyjaśni. Na początku musisz przygotować niezbędne dokumenty, czyli wszystkie umowy kredytowe, które chcesz skonsolidować, wybrać wygodny oddział, podpisać umowę o konsolidacji swoich zobowiązań. Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny niezbędne jest dostarczenie kompletu dokumentów niezbędnych do konsolidacji takich jak np. umowy kredytowe, opinie o zobowiązaniu, zaświadczenie o wysokości aktualnego zadłużenia, potwierdzenia przelewów, historia spłat, dowód osobisty, karta pobytu.

Kredyt konsolidacyjny to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą już pilnować kilku różnych dni spłaty pożyczek, mają trudności w spłacie kilku zobowiązań finansowych lub po prostu chcą wyjść na prostą. Kredyt konsolidacyjny pomoże Ci pamiętać o racie swoich zobowiązań, ale jednocześnie sprawi, że wydłuży się okres spłaty. W ramach jednego kredytu konsolidacyjnego możesz skonsolidować zobowiązania finansowe nie przekraczające 30 tysięcy złotych.


Materiał partnera