usługi dźwigowe

Dźwigi i usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach

Usługi realizowane za pomocą dźwigów należą do najczęściej poszukiwanych w branży budowlanej. Warto zauważyć, że dźwigi można wykorzystać również poza budowlanką. Dzięki dużemu zastosowaniu i popytowi na tego typu usługi, powstaje coraz więcej firm, które oferują swoim klientom wynajem dźwigów wraz z obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów. Dziś chcielibyśmy przedstawić jedną z wiodących firm, która świadczy swoje usługi w województwie mazowieckim, głównie w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

 

Usługi dźwigowe i dźwigi

Dźwig to niewątpliwie jedna z najbardziej podstawowych maszyn wykorzystywanych w branży budowlanej. Bez mocy dźwigów niemożliwe byłoby zrealizowanie wielu różnych prac, w których głównym zadaniem jest przeniesienie czy podniesienie bardzo dużego ciężaru, często przekraczającego kilka ton. Zastosowanie dźwigów w budownictwie dotyczy chociażby transportu dużych elementów konstrukcyjnych, przenoszenia i rozładunku palet z materiałami budowlanymi, przenoszenie tzw. big bagów, a nawet przenoszenie dużych maszyn i pojazdów budowlanych. Za pomocą dźwigów rozstawiane są również tradycyjne żurawie budowlane, czyli żurawie wieżowe montowane na stałe.

Istnieje wiele różnych modeli dźwigów stosowanych w budownictwie. Dźwigi samochodowe i samojezdne, które można również nazywać zamiennie żurawiami samochodowymi, różnią się między sobą udźwigiem czy zasięgiem ramienia wysięgnika teleskopowego. Warto wspomnieć o mobilnych żurawiach wieżowych, czyli połączeniu tradycyjnego dźwigu wieżowego z żurawiem samochodowym (na podwoziu samochodowym). Konkretny model dobiera się według zapotrzebowania tak, aby zapewnić sprawną, bezproblemową realizację usługi, a jednocześnie ekonomiczne podejście.

Sprawdź https://www.podnosimy.pl/uslugi-dzwigowe/ Warszawa i okolice

Z usług dźwigowych korzystają nie tylko firmy, które potrzebują podwykonawcy do dużych inwestycji. Znaczny odsetek klientów to zleceniodawcy indywidualni, którzy zatrudniają dźwigi np. przy budowie domów jednorodzinnych czy do zleceń nietypowych, jak przykładowo wodowanie barki rzecznej.

 

Usługi dźwigowe w Warszawie i okolicy

W każdym mieście w Polsce można skorzystać z usług firm, które specjalizują się w usługach wykonywanych przy pomocy dźwigu. W Warszawie funkcjonuje kilka firm, które w swojej flocie posiadają dźwigi samochodowe, żurawie samojezdne, mini dźwigi czy żurawie wieżowe. W stolicy zapotrzebowanie na tego typu usługi i pojazdy jest ogromne, ponieważ Warszawa cały czas się rozwija i realizuje kolejne inwestycje budowlane.

Niekwestionowanym liderem w branży jest firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa. Firma ta już od ponad 30 lat działa w Warszawie dbając o nieustanne podnoszenie poziomu swoich usług i usług dźwigowych na Mazowszu i w Polsce ogólnie. Rodzinna firma zatrudnia kilkudziesięciu operatorów żurawi, dźwigów i podnośników koszowych, a jej flotę stanowi kilkadziesiąt nowoczesnych dźwigów, platform roboczych, mini żurawi, ładowarek teleskopowych i podnośników z koszem osobowym.

Doświadczenie firmy jest lepsze niż wielu podobnych firm z branży. 30 lat zbierania doświadczeń i podejmowania różnorodnych wyzwań zaowocowało tym, że dla Podnosimy.pl nie ma wyzwań niemożliwych do realizacji.

Usługi dźwigowe w Warszawie, Pruszkowie, Piasecznie, Mińsku Mazowieckim, Górze Kalwarii, Żabiej Woli czy Modlinie realizowane są na bardzo wysokim poziomie. Do prac oddelegowywani są najlepsi operatorzy, którzy nie mają obaw przed wymagającymi zleceniami, które często stawiają poprzeczkę bardzo wysoko.

Motto firmy brzmi “Podnosimy prawie wszystko” i nie są to słowa przypadkowe. Dzięki rozbudowanej flocie maszyn oraz zatrudnianiu najlepszych operatorów, mechaników i dyspozytorów – firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa podnosi poziom usług na wręcz kosmiczny pułap.

Więcej informacji: www.podnosimy.pl – Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa

Materiał partnera