Czyściej nie znaczy drożej

Tradycyjne środki czystości nie gwarantują tak dobrych rezultatów, jak nowoczesne metody. Ponadto, ich wykorzystywanie często generuje większe koszty. Przykładem połączenia wydajności i oszczędności w utrzymaniu czystości są profesjonalne systemy czystości, takie jak seria systemów no-touch.

O systemach KaiVac No-Touch Cleaning

No-Touch Cleaning to systemy bezdotykowego sprzątania. Są urządzeniami wielofunkcyjnymi, łączącymi funkcje myjki ciśnieniowej do pracy wewnątrz pomieszczeń, automatyczny system dozowania środków chemicznych oraz odkurzacz z funkcją zbierania cieczy. Ich głównymi zaletami są usprawnienie procesu sprzątania, skracanie jego czasu i obniżenie kosztów związanych ze zużyciem środków chemicznych.

-Sprzęty typu No-Touch Cleaning poradzą sobie z zabrudzeniami, które trudno wyczyścić z pomocą mopów tradycyjnych oraz tych z mikrowłókna. Bez trudu usuną bakterie i urynę, dlatego polecane są szczególnie posiadaczom zwierząt – tłumaczy nasz rozmówca reprezentujący firmę ActiveBrand.

Urządzenia Kaivac działają w oparciu o procedurę nanoszenia środka chemicznego pod ciśnieniem, spłukaniu go, a na końcu odessaniu zabrudzeń. Dzięki tym czynnościom możliwe jest uzyskanie higienicznych rezultatów w stopniu wyższym, niż w przypadku czyszczenia powierzchni ścierkami i mopami.

Wydajność i oszczędność

Sprzątanie z urządzeniami Kaivac No-Touch Cleaning znacznie zwiększa produktywność wszystkich wykonywanych czynności. Przeprowadzone badania wykazały, że system ten jest 60 razy bardziej wydajny w usuwaniu bakterii z fug i powierzchni płytek w porównaniu do rozcierającego zanieczyszczenia mopa. Ponadto, skraca czas czyszczenia armatury w łazience z 3 minut do minuty.

No-Touch Cleaning  niesie ze sobą spore oszczędności – przede wszystkim, pozwala na zastąpienie wielu pomocy jednym urządzeniem. Co więcej, tego typu sprzęt wyposażony jest w system automatycznego dozowania środków chemicznych, zmniejszający straty  wynikające z zastosowania nadmiernych ilości środków czyszczących lub zużycia tylko części przygotowanego roztworu.

Podsumowując, warto zdecydować się na system No-Touch Cleaning, ponieważ wprowadzi on do waszych domów i mieszkań zupełnie nową jakość sprzątania.

Materiał partnera