grawerowane nosidło na piwo najlepszy świadek

Jak podziękować świadkowi za jego rolę i obecność?

Wybieranie prezentów to często doskonała zabawa… chyba że np. podziękowania dla świadka potrzebne są dosłownie na już, a pomysły – jak nigdy – w ogóle nie chcą przychodzić do głowy. Co w takiej sytuacji? Przede wszystkim – nie panikować.

Upominek dla świadka

Istnieje wiele różnych sposobów na dobry upominek, choćby i na ostatnią chwilę. Nie trzeba wcale biegiem wpadać na stację benzynową i sięgać po pierwszy lepszy gadżet z logo marki… a potem udawać, że to właśnie był przemyślany prezent prosto z serca. Trzeba by dużej naiwności – a przynajmniej dużej ilości piwa – by w to uwierzyć… Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sięgnąć po prezent personalizowany, ozdobiony samodzielnie wybranymi napisami lub zdjęciami.

Skoro okoliczność jest wyjątkowa i prezent powinien nieść przesłanie, to niech będzie to coś specjalnie przygotowanego właśnie na tę okazję. Sympatyczna dedykacja będzie jak najbardziej wskazana – co wcale nie oznacza, że prezent musi być w 100% poważny. Spójrzmy zresztą na przykłady…

Pomysł na prezent w podziękowaniu dla świadka

Jedną z takich zdecydowanie humorystycznych, a przy tym jakże praktycznych propozycji jest grawerowane nosidło na piwo PREZENT DLA ŚWIADKA WESELNEGO. Prawda, że każdy obdarowany będzie doskonale wiedział, jak zrobić z niego dobry użytek? Chyba nie trzeba wyjaśniać, w czym rzecz… Nosidło sprawdza się w praktyce. Jest o wiele bardziej wytrzymałe od zwłaszcza foliowych toreb, poza tym zacnie się prezentuje i na pewno można wręczyć je w roli podziękowania dla świadka.

Równie sympatycznym gestem będzie kartka na podziękowanie KOSMICZNE PODZIĘKOWANIA pokazująca, że… dobrego humoru nigdy za wiele. To prawda, ze ślubem i wesel bardzo często wiąże się dużo stresu i niepewności, a przygotowania do uroczystości niejednemu potrafią spędzić sen z powiek, niemniej jednak ostatecznie przecież jest to wydarzenie całkowicie radosne! Dobry nastrój zdecydowanie więc wskazany!

To tylko wybrane propozycje, jeśli chodzi o prezent dla świadka – pomysłów na upominki jest o wiele więcej. A co jeśli chodzi o sam sposób podziękowania?

Pomysł na podziękowania dla świadka

Warto przede wszystkim pamiętać o tym, co najbardziej oczywiste, a co w zaskakująco wielu sytuacjach potrafi „gdzieś umknąć”. Mowa, rzecz jasna, o słownym podziękowaniu. Czasem to właśnie owo dziękuję jest najważniejsze. Prezent – zwłaszcza personalizowany – będzie tego podziękowania znakomitym uzupełnieniem. Czy to już wszystko?

Niekoniecznie. Świadek podczas przygotowań do ślubu i samej uroczystości poświęca wiele swojego czasu – warto więc odwdzięczyć mu się tym samym i znaleźć trochę czasu dla niego. Można zaprosić go na wspólne wyjście na miasto, podarować mu bilety na jakieś wydarzenie (albo na to właśnie wydarzenie go zabrać, z pewnością jednak jakiś gest – choćby drobny – będzie tu wskazany. Warto zawczasu go sobie zaplanować.

Warto też odpowiednio wcześniej wybrać prezent w ramach podziękowania dla świadka – personalizowany upominek na pewno sprawi mu wiele radości i stanie się dla niego piękną pamiątką!

Materiał partnera