hotel

Voucher na pobyt w hotelu jako świąteczny prezent

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wielu z nas już zastanawia się, jakim prezentem zaskoczyć najbliższych w tym roku. Nowe ubranie? Drogi alkohol? Kolejna pluszowa zabawka? Skromny upominek? A może coś bardziej ekskluzywnego?

Zaskocz najbliższych oryginalnym prezentem

Gorączka świątecznych zakupów już niedługo dopadnie cały kraj. Wszyscy w pośpiechu zaczną szukać po sklepach odpowiednich prezentów i przeglądać aukcje internetowe wyliczając przy okazji czas dostawy ewentualnych upominków. Czasami jednak w tym pośpiechu zapominamy, że po raz kolejny kupujemy te same prezenty, do których obdarowywane przez nas osoby już się przyzwyczaiły i zapewne nie będą miały problemów z odgadnięciem, co tym razem dostaną pod choinkę. Warto więc chociaż raz wysilić się i sprezentować naszym bliskim coś oryginalnego. Takim podarunkiem może być realizacja czyjegoś marzenia o pobycie w renomowanym hotelu z dala od miejskiego zgiełku.

Voucher na pobyt w hotelu idealnym rozwiązaniem

Taką możliwość daje Pałac Żaków. Jeżeli chcemy sprawić przyjemność bliskiej nam osobie, parze lub rodzicom warto podarować im voucher, który można zrealizować w hotelu w wyjątkowym miejscu położonym 50 km od stolicy. Znajduje się on w malowniczej okolicy i otoczony jest przepięknym parkiem wokół łąk i lasów. Do dyspozycji gości są zarówno pokoje, jak i wystawne apartamenty wyposażone w reprezentatywne antyki. Każdy pokój, dzięki swojemu stylowi i ciepłemu wnętrzu, ma swój czar. Na terenie pałacu znajdują się również: sala kominkowa, winoteka, a także ekskluzywna restauracja, w której można zamówić najlepsze dania z kuchni polskiej, a także włoskiej i francuskiej.

Warto dodać, że oprócz biernego wypoczynku można wziąć udział w warsztatach kulinarnych, winiarskich lub sushi, a także spędzić przyjemnie czas w gabinecie masażu. Niedaleko pałacu znajduje się również zagroda młyńska „Ptaki”, na którą składają się: skansen i gospodarstwo rolne. Na amatorów jeździectwa czeka hipodrom z profesjonalnym torem przeszkód, a na miłośników wędkarstwa – rzeka oraz cztery stawy znajdujące się w obrębie gospodarstwa.

Wizyta w Pałacu Żaków na pewno zostawi długotrwały pozytywny ślad w naszej pamięci. Miłe chwile spędzone w trakcie pobytu czekają na osoby ceniące sobie spokój, wygodę oraz dobre samopoczucie.