Urodziny taty – pomysły na oryginalne prezenty urodzinowe

Oryginalny prezent dla taty to np.: voucher na strzelnicę, kurs brydża czy degustacja whisky. Miłośnikowi motoryzacji, w dniu urodzin, można podarować szaloną jazdę off road samochodem terenowym lub przejażdżkę po profesjonalnym torze sportowym autem.

Urodziny ojca na strzelnicy

Miejscem, w którym można świętować urodziny taty, jest np. strzelnica. Warszawa, Poznań, Kraków i Wrocław to niektóre z miast w Polsce, w których można zrealizować voucher na strzelanie. Istnieje możliwość wyboru broni, którą uczestnik zabawy będzie się posługiwać. Najpopularniejsze modele to np.: karabin maszynowy, pistolet czy strzelba snajperska. Po wcześniejszym ustaleniu ilości nabojów do wykorzystania, uczestnik przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi broni. Potem zaczyna się zabawa i sprawdzanie swoich sił w celowaniu do określonych punktów i tarcz na strzelnicy.

Oryginalny prezent dla taty – kurs brydża

Miłośnika gier karcianych z pewnością ucieszy upominek w postaci profesjonalnego kursu brydża. W czasie zajęć uczestnik rozwija logiczne myślenie i zdolność podejmowania strategicznych decyzji. Kurs ma również na celu dokładne wyjaśnienie zasad gry, by móc czerpać z niej jak najwięcej przyjemności.

Degustacja whisky

Na urodziny taty zamiast butelki dobrego alkoholu, można ofiarować mu degustację whisky. Spotkanie prowadzi wykwalifikowany znawca tego trunku. W czasie degustacji można spróbować kilku rodzajów whisky i wybrać swoją ulubioną. Na uczestników spotkania czeka również cygaro dopasowane specjalne do konkretnej odmiany alkoholu.

Prezent dla fana motoryzacji – przejażdżka sportowym autem

Każdego miłośnika motoryzacji ucieszy możliwość przejażdżki sportowym autem po profesjonalnym torze wyścigowym. Modele samochodów, które dają najwięcej satysfakcji z szybkiej jazdy, to: Ferrari, Mustang, Lamborghini, Nissan, Porsche i BMW. Jazda sportowym autem to wyjątkowy prezent, który idealnie sprawdza się jako urodzinowa niespodzianka dla faceta. Przed zamówieniem vouchera określa się ilość okrążeń. Na fotelu pasażera zwykle siedzi pilot, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem jazdy.

Jazda off road na urodziny

Ciekawym pomysłem na urodzinowy prezent dla ojca jest voucher na jazdę off road, czyli w trudnych warunkach, terenowym samochodem. Zabawa polega na pokonaniu specjalnie wydzielonej trasy, na której czekają przeszkody, np.: błoto, piach lub pagórki. Jazda odbywa się razem z instruktorem, który chętnie udziela cennych rad i wskazówek.

Materiał partnera