wyrzutnie-fajerwerkow

Rodzaje wyrzutni fajerwerków

Każdy, kto widział profesjonalny pokaz sztucznych ogni, na pewno ma w pamięci niesamowitą atmosferę, jaka wytwarza się podczas pokazu. Jest to spowodowane mnogością różnokolorowych i hucznych fajerwerków, które wystrzeliwują w górę tworząc niesamowity efekt. Rodzajów ogni, których można używać do pokazu, jest dużo. Skupmy się na bardzo popularnych wyrzutniach.

Wyrzutnie, kostki, baterie

Oprócz wyrzutni można spotkać się z kostkami lub bateriami. W zasadzie jest to jeden i ten sam rodzaj fajerwerków, które różnią się od siebie ilością strzałów, zawartością materiałów pirotechnicznych, zróżnicowaniem efektów, a także kątem wystrzeliwanych ładunków oraz kalibrem. To od tego ostatniego zależy ostateczny efekt – im większy kaliber, tym lepszy rezultat, ale także wyższa cena.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wyrzutni fajerwerków?

Różnorodność wyrzutni polega także na dynamice pracy – w ofertach sklepów lub producentów można zaopatrzyć się w szybkie baterie lub takie, które wystrzeliwują ładunki wolniej, co zwiększa przy okazji czas pokazu. Swoją popularność wyrzutnie zawdzięczają szerokiemu wachlarzowi efektów, wśród których znajdują się palmy, wierzby i smocze ogony.

Ponadto, należy zwrócić uwagę na rodzaj wyrzutni – jeżeli jest prosta trzeba podczas wystrzału zwrócić uwagę na wszelkie przeszkody znajdujące się nad nią, takie jak elementy budynków lub korony drzew. W przypadku wyrzutni kątowej wystarczy upewnić się, czy wolna przestrzeń znajduje się po bokach.

Wyrzutnie, petardy, fontanny, świece dymne, race świetlne i moździerze znajdują się ofercie hurtowni fajerwerków AS z Gorzowa Wielkopolskiego, która zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą elementów niezbędnych do zorganizowania pokazów pirotechnicznych.

Materiał partnera