willa

Idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi

Zastanawiasz się gdzie tym razem pojechać ze swoją rodziną?

Spędź najlepsze ferie w Karpaczu (https://karkonoski.com/pakiet/ferie-zimowe).

Zimowe szaleństwo w Karkonoszach

Ferie to doskonały czas, aby zabrać dzieci na stok narciarski. Zimą w Karpaczu, Szklarskiej Porębie oraz Świeradowie-Zdroju na sezon zimowy stoki są specjalnie przygotowywane. Dba się o to, aby były dobrze naśnieżone i zadbane. Liczne wypożyczalnie sprzętów to ratunek dla zapominalskich, którzy nie zabrali sprzętu. Ponadto, jeżeli jesteś amatorem, to nie musisz specjalnie kupować całego sprzętu. Dla swoich pociech możesz wykupić lekcje w którejś ze szkółek narciarskich. Oczywiście są tu też idealne warunki do zjazdów na sankach.

Noclegi na ferie w Karpaczu

Najlepszym miejscem na wypoczynek z dziećmi jest taki obiekt, który przygotował, coś specjalnie dla nich. Polecamy pensjonat „Karkonoski SPA” zlokalizowany w Karpaczu górnym. Stąd szybko dostaniecie się na stoki narciarskie i inne atrakcje. Z myślą o dzieciach dostosowano menu, bo jak wiadomo, nie zawsze chcą jeść to co my. Sala zabaw i przygotowane animacje umilą im czas. Strefa SPA to bonus dla rodziców, którzy mogą chwile się zrelaksować. Obiekt ten akceptuje bon turystyczny.

Atrakcje w Karpaczu

Poza nartami jest wiele innych opcji na spędzenie czasu w Karpaczu. W razie brzydkiej pogody możecie zabrać maluchy do aquaparków, znajdziecie też kręgielnie. Karkonoskie tajemnice przeniosą Ciebie i twoje dzieci w świat legend i tajemniczych historii. Interaktywna ekspozycja sprawia, że legendy są jeszcze ciekawsze. Historie o dzielnych rycerzach od zawsze intrygowały najmłodszych. Odwiedźcie zamek Chojnik. Kiedyś mieszkała tu księżniczka Kunegunda. Legendę na jej temat usłyszycie na zamku. Wszystkie dzieci uwielbiają zabawę klockami lego. W Karpaczu powstało muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego. Z pewnością twoje dzieci będą chciały odwiedzić całoroczny tor saneczkowy. Tobie też się tu spodoba. Zachęcamy was do odwiedzania Karpacza. Pięknej górskiej miejscowości gdzie dawniej żył Liczyrzepa a historie o nim opowiadane do dziś. Ferie w Karpaczu zawsze są udane!

Materiał partnera