Gdzie kupić fajerwerki?

Fajerwerki to nieodłączny element świętowania Sylwestra – nikt chyba nie wyobraża sobie powitania Nowego Roku bez ich udziału. Coraz częściej sztuczne ognie są wykorzystywane także do uświetniania ważnych uroczystości rodzinnych, takich jak np. wesele czy ważne rocznice. Spotykamy się z nimi także podczas letnich imprez organizowanych w miastach. Gdzie znajdziemy dobrej jakości fajerwerki?

Sklepy i hurtownie

Aby dokonać zakupu fajerwerków, nabywca musi mieć ukończone 18 lat. Natomiast miejsc, w których możemy zakupić fajerwerki, jest wiele. Pod koniec grudnia, kiedy zbliża się Sylwester, można je nabyć niemal w każdym większym supermarkecie. Są to jednak sztuczne ognie o prostej budowie, niskiej NEC (NEC to masa materiałów wybuchowych netto w jednym ładunku) i przeznaczone raczej do użytku amatorskiego, podwórkowego. Nie nadadzą się na jakikolwiek większy pokaz czy imprezę, próżno też ich szukać w profesjonalnych sklepach, gdyż są produkowane z myślą o kliencie masowym.

Po fajerwerki na większą imprezę, o każdej porze roku i w dodatku z możliwością komponowania przemyślanych i spersonalizowanych zestawów lepiej udać się do hurtowni sprzedających sztuczne ognie, takich jak Hurtownia Fajerwerków AS z Gorzowa Wielkopolskiego. W takich hurtowniach sztuczne ognie są dostępne w sprzedaży przez cały rok, a przy zakupach na większą kwotę nabywca może często liczyć na korzystny rabat cenowy. Takie hurtownie prowadzą także specjalistyczne sklepy, w których można oczywiście kupować detalicznie oraz uzyskać wszelkie porady co do ich stosowania. Oferują one też możliwość organizacji profesjonalnych, widowiskowych pokazów. Niewątpliwą zaletą takich pokazów jest także wspomniana możliwość zamówienia spersonalizowanych zestawów sztucznych ogni, które będą dokładnie takie, jakie chcemy.

Profesjonalna organizacja pokazów

Jak już było wspomniane, oprócz samej sprzedaży gotowych wyrobów pirotechnicznych, wiele firm sprzedających sztuczne ognie oferuje także usługę kompletnego przygotowania widowiska. W tym celu, kierując się sugestiami i uwagami kupującego, dobiera się odpowiednie wyroby oraz komponuje z nich kompletny pokaz o dopasowanej do potrzeb oraz budżetu klienta długości. Oprócz samych efektów wizualnych, takie widowisko może zostać wzbogacone także o odpowiednią oprawę muzyczną. Jest to z pewnością warta uwagi opcja, w szczególności dla osób, które chciałyby uświetnić pokazem sztucznych ogni swoje przyjęcie weselne, ważne urodziny czy inną uroczystość. Gdy wybierzemy tę opcję, wszystkimi niezbędnymi przygotowaniami zajmuje się firma pirotechniczna, a nam pozostaje się tylko cieszyć efektem jej pracy i stuprocentowym bezpieczeństwem – a to, jak wiadomo, w przypadku sztucznych ogni jest szczególnie ważne.

Materiał partnera