DXRacer Tank – największy fotel gamingowy

Dotychczas bardzo wysocy gracze mieli nie lada problem z dobraniem dla siebie idealnego fotela. Z reguły fotele gamingowe są dopasowywane dla graczy wysokich o wzroście oscylującym w okolicy 180cm. Konsumenci ponadprzeciętnie wysocy, których wzrost waha się w granicach 200cm, dotychczas zwyczajnie nie mieli możliwości zakupienia dla siebie odpowiedniego, komfortowego krzesła.

Z myślą o coraz częściej pojawiającym się zapotrzebowaniu na fotele dla graczy bardzo wysokich, powstał największych dotychczas fotel gamingowy DXRacer Tank. Jego rozmiary są na tyle niecodzienne, że kiedy zostaje postawiony w pomieszczeniu robi niesamowite wrażenie, na każdym kto go zobaczy. Jednak największy wpływ ma na samopoczucie właściciela, bowiem zapewnia mu wygodę, o której wcześniej nie mógł nawet marzyć.

Każdy fotel DXRacer cechuje się tym, że jest bardzo stabilny. Nie inaczej jest w tym przypadku. Mocną i niezachwianą posturę zawdzięcza swojemu szkieletowi oraz podstawie. Zrobiono je z metalu i wyśmienicie zaplanowano rozkład ciężaru, co zaowocowało bezpieczną budową. Wypełnienie wykonane zostało ze wzmocnionej pianki. Jej unikatowa struktura powoduje, że jest zarazem sprężysta, miękka i odporna na odkształcanie. Siedzisko i oparcie są więc przyjemnie wygodne i przez długi okres czasu nienagannie się prezentują. To samo tyczy się obicia. Tapicerka do złudzenia przypomina naturalną skórę, choć mamy do czynienia z jej ekologicznym odpowiednikiem. Jest miła w dotyku i w prosty sposób można utrzymać ją w dobrym stanie. Nie przeciera się, a to dlatego że jest naprawdę wysokiej jakości.

DXRacer tworzy fotele dla graczy, które można na wielu płaszczyznach dopasować do osobistych potrzeb (zobacz na gamera.pl w dziale tej marki). Użytkownik nie jest więc zmuszony do korzystania ze standardowych ustawień, ale może skonfigurować swój fotel gamingowy dokładnie tak jak chce. Oczywiści model Tank nie odróżnia się w tej kwestii od pozostałych foteli DXRacera. Również w przypadku tego giganta można zmieniać dość swobodnie wysokość siedziska, położenie podłokietników, a także kąt oparcia. Duży zakres, w jakim można dokonywać tych zmian, pozwala osiągnąć pułap wygody, jakiego niedoświadczony użytkownik nie doświadczył nigdy wcześniej. Oparcie wyprofilowano tak by współgrało z sylwetką siedzącego człowieka. W przypadku tego największego fotela gamingowego brano oczywiście pod uwagę wzorzec osoby ponadprzeciętnie wysokiej. Priorytetem bowiem było osiągnięcie najwyższego poziomu komfortu dla pleców bardzo wysokiego gracza.

Warto na koniec wspomnieć o wymiarach, dzięki czemu będzie można zarysować bliżej sylwetkę modelu Tank. Wysokość jego oparcia wynosi 94 cm i mamy tutaj na myśli wyłącznie długość oparcia. Jest to naprawdę niesamowity wynik. Drugim parametrem obrazującym wielkość modelu DXRacer Tank jest szerokość siedziska, która mierzy całe 53 cm. Jest to więc fotel gamingowy o solidnie wydłużonym oparciu, ale także odpowiednio poszerzonym siedzisku. Wysoki i masywny gracz, może wiec poczuć się w nim swobodnie i swojsko. Fotel Tank od DXRacera jest idealnym wyborem dla osób, które mierzą więcej niż 180cm i oczekują odpowiedniego wsparcia podczas gry czy pracy przy komputerze. Jest to fotel funkcjonalny i bardzo atrakcyjny wizualnie, świetnie prezentujący się w każdym wnętrzu.

Materiał partnera