akcesoria-dla-psow

Designerskie akcesoria dla psów

Marka delCane to designerskie legowiska dla psów, obroże, smycze oraz inne akcesoria dla psów i ich właścicieli. Znaleźć je można w sklepie online nowej marki delCane.

Filozofią marki jest tworzenie harmonijnej przestrzeni w codziennym życiu psa i jego właściciela oraz poszukiwanie idealnego połączenia mody i designu. Stąd akcesoria dla psów delCane stworzone zostały z myśl o najbardziej wymagających klientach, którzy poszukują najwyższej jakości, doskonałego stylu i odrobiny awangardy.

Wszystkie akcesoria dla psów delCane wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, przy czym większość z nich, a zwłaszcza obroże, smycze i legowiska dla psów wykonane są z naturalnych skór licowych.

Moda z delCane

Pozostając w zgodzie z modowymi inspiracjami, akcesoria delCane tworzą kolekcje, w ramach których wszystko do siebie idealnie pasuje. Minimalistyczna kolekcja Mondo to legowiska, smycze i obroże – wyłącznie z naturalnych skór licowych, a także nieco nonszalanckie apaszki i kocyki dla psów. Bardziej awangardowa kolekcja Strada to skórzane legowiska, smycze i obroże, a wszystko w mocnym stylu o grungowym zabarwieniu.

Produkty delCane powstają wyłącznie w Unii Europejskiej, co więcej większość z nich wykonywana jest w całkowicie, tradycyjny sposób przez najwyższej klasy rzemieślników.

Skórzane akcesoria dla psów

Akcesoria dla psów delCane to nie tylko doskonały design, to także najwyższa jakość i wytrzymałe komponenty, które zapewniają bezpieczeństwo psa oraz długowieczność produktów. Wielostopniowa kontrola jakości oraz dbałość o każdy detal gwarantują, że akcesoria delCane spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Marka delCane wypełnia przestrzeń w segmentach rynku dla wymagających właścicieli psów, którzy nie mogli znaleźć w Polsce odpowiadających ich wysokim oczekiwaniom skórzanych obroży, smyczy i legowisk dla psów. Akcesoria delCane dostępne są w sklepie pod adresem www.delcane.pl.

Materiał partnera