dzien taty

Biżuteria z grawerem dla Taty

Obecnie mężczyźni niezależnie od wieku noszą coraz częściej męską biżuterię. Są to bransoletki męskie, zawieszki, obrączki lub łańcuszki. Taka biżuteria może być świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny. Dyskretna, elegancka i nowoczesna urozmaici zdecydowanie męską stylizację. Doda odrobiny luzu i indywidualizmu.

Prezent dla taty nie musi być nudny. Skarpetki, krawat czy perfumy to już na pewno było. Może w tym roku odrobinę zaszaleć i sprawić tacie coś w nowoczesnym klimacie? Bransoletka z grawerem lub zawieszka zdecydowanie urozmaicą ten wyjątkowy dzień. Miło jest gdy do uścisków, życzeń i całusów tata otrzyma dyskretną biżuterię dla mężczyzn.

bizuteria na dzien taty

Biżuteria męska na 23 czerwca

Wśród biżuterii męskiej dla każdego pana można znaleźć coś ciekawego, w oryginalnym klimacie, coś co doda indywidualnego charakteru jego stylizacjom. Bransoletki męskie to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Można tu wybrać te eleganckie modele wykonane ze stali nierdzewnej czy srebra w połączeniu z naturalną skórą. Mogą stworzyć świetny duet z zegarkiem i klasyczną marynarką. Dla aktywnych mężczyzn będą odpowiednie bransoletki z kauczuku, które można moczyć i uprawiać dowolną dyscyplinę sportową. Jeżeli Twój tata lubi luźny styl bycia to bransoletki wykonane z rzemyków, sznurków bawełnianych lub te szerokie i skórzane będą idealne na prezent. Co jeśli bransoletka nie jest zupełnie w klimacie ojca? Nie ma problemu! Wśród zawieszek też masz duży wybór. Może być to ta w nowoczesnym kształcie, z ozdobną cyrkonią, karbonem lub drewnem, może mieć kształt medalika, krzyżyka lub atrybutu związanego z wykonywaną przez tatę pracą.

Prezent z grawerem na Dzień Ojca

Biżuteria sama w sobie stanowi oryginalny i interesujący prezent z okazji Dnia Ojca. Możesz dodatkowo sprawić tacie wyjątkową niespodziankę. Biżuteria z wymyślonym przez Ciebie grawerem zachwyci każdego. Motto, ulubiony cytat taty, data, symbol lub kilka słów prosto od serca – to Ty zdecydujesz co chcesz umieścić na bransoletce, zawieszce lub spinkach do mankietów. Spersonalizowana biżuteria jest idealna jako podarunek na tak wyjątkową okazję jaką jest Dzień Ojca. Stanowić będzie jednocześnie piękną pamiątkę i na długo zapadnie w pamięć.

Już dzisiaj spraw Tacie oryginalny podarunek w formie męskiej biżuterii. Jak widzisz wybór jest niesamowicie duży. Bransoletka męska z logo supermena i podpisem, nieśmiertelnik z wygrawerowanymi danymi i grupą krwi, a może spinki do koszuli z inicjałami? Już teraz zastanów się na indywidualnym grawerem, który bez problemu można nanieść na skórzaną lub stalową bransoletkę.

Bransoletki z grawerem znajdziesz w sklepie internetowym zubiro.com.

Materiał partnera