prezent

Bądź oryginalny, podaruj wyjątkowy, niezapomniany prezent

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu a może wesele? Ty też masz problem, co podarować osobie, od której otrzymałeś zaproszenie na wyjątkową imprezę? Czy pozostać przy tradycyjnych kwiatach i czekoladkach z rumem czy może wybić się z tłumu i pokusić o wyjątkowy prezent? O ile pierwszy wybór zawsze będzie trafiony, o tyle druga opcja może powalić solenizanta na kolana i być niezapomnianym przeżyciem, które pozostaje w pamięci do końca życia.

Jednym z pomysłów na oryginalny, niezapomniany prezent z okazji np. okrągłych urodzin mogą być skoki ze spadochronem. Wystarczy opłacić taki skok i podarować solenizantowi Voucher, który będzie mógł zrealizować w dowolnym dla siebie terminie i miejscu. Taka atrakcja będzie mile widziana przez:

  • osoby lubiące adrenalinę,
  • miłośników nietuzinkowych, ekstremalnych przeżyć,
  • amatorom skoków spadochronowych i lotnictwa,
  • każdego, kto o tym marzył.

Skok odbywa się w tandemie, z doświadczonym skoczkiem, instruktorem. Najpierw uczestnik przechodzi szkolenie, podczas którego dowiaduje się, jak będzie wyglądał lot samolotem i skok oraz jak powinien się zachowywać podczas spadania i lądowania. Po tym wprowadzeniu solenizant zakłada niezbędny ubiór i sprzęt i awionetką wzbija się na wysokość 3000 metrów, skąd skoczkowie skaczą. Pierwsza faza to swobodne spadanie, które trwa do 50 sekund. Po osiągnięciu pułapu około 1700 metrów następuje otwarcie spadochronu i rozpoczyna się wolne szybowanie na spadochronie, trwające do 10 minut. Cała atrakcja trwa 20-30 minut i obejmuje lot samolotem i skok z instruktorem. Na zakończenie uczestnik otrzymuje pamiątkowy certyfikat z odbytego skoku.

Skoki ze spadochronem, w tandemie, z instruktorem, są bezpieczne. Realizuje się je w Certyfikowanych Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego a instruktorzy posiadają uprawnienia i doświadczenie pozwalające na wykonywanie takiej pracy. Skoczkowie są wyposażeni w spadochron główny i zapasowy oraz mechanizm bezpieczeństwa, który w razie potrzeby sam otworzy spadochron na bezpiecznej wysokości.

Osoba, która będzie skakała, może zaprosić osobę towarzyszącą, która z ziemi będzie obserwowała skok. To dodatkowa atrakcja a obserwatorzy mogą sfilmować skok i utrwalić go dla obdarowanego.

Jeśli masz wątpliwości, czy skok ze spadochronem to dobry pomysł na prezent, to nie zastanawiaj się tylko podaruj go bliskiej Ci osobie. Dzięki temu spełnisz jej marzenie, podarujesz solidną dawkę adrenaliny i umożliwisz przeżycie czegoś niesamowitego. Taki prezent na pewno pozostanie w pamięci na bardzo długo.

Materiał partnera