myjnia-samoobslugowa

Charakterystyka myjni samoobsługowej

Przemierzając Polskie drogi coraz częściej spotykamy bezdotykowe myjnie samoobsługowe. Ich popularność wynika z bardzo łatwej obsługi maszyn czyszczących, dużej precyzji i stosunkowo niskich cenach mycia w nich samochodu.

myjnia-samoobslugowa

Bezpieczne mycie auta

Myjnie samoobsługowe cieszą się wśród kierowców bardzo dużym powodzeniem. Powodem jest ich bardzo łatwa obsługa i zmniejszone ryzyko uszkodzenia karoserii samochodów, które jest duże, jeśli korzystamy z myjni automatycznych. Do czyszczenia karoserii na myjniach samoobsługowych korzysta się z wody pod bardzo wysokim ciśnieniem, ewentualnie z wody z dodatkiem chemicznych preparatów czyszczących. Co więcej, właściciel, który zna swój samochód może przeprowadzić zabieg czyszczenia tak, by nie narażać słabszych punktów pojazdu, jeśli takie występują.

 

Mycie karoserii to jednak nie wszystko

Jeżeli jednak nie zależy nam jedynie na umyciu karoserii samochodu, powinniśmy wybrać myjnie samoobsługową, która jest wyposażona także w samoobsługowe odkurzacz do prania tapicerki. Odkurzacze parowe umożliwiają nie tylko dokładne wypranie tapicerki, ale także ich dezynfekcję. Kierowcy bardzo sobie cenią takie rozwiązanie, w efekcie zaprojektowano i z powodzeniem wdrożono do użytku innowacyjne odkurzacze parowe do tapicerek Self-Service.

Odkurzacze parowe Self-Service

Pranie tapicerki za pomocą suchej pary jest rewolucją w dziedzinie pielęgnacji samochodowych wnętrz. Ponieważ metoda wykorzystuje suchą parę o bardzo wysokiej temperaturze, czyszczone w ten sposób obicia foteli są gotowe do ponownego użytku natychmiast po wykonaniu zabiegu. Efektem zaś są czyste, bezpiecznie zdezynfekowane i wolne od nieprzyjemnych zapachów wnętrza.

myjnia

Wykorzystanie myjek i odkurzaczy parowych wiąże się nie tylko z możliwością łatwego i błyskawicznego doprowadzenia auta do porządku – zauważa nasz rozmówca z firmy Green Steam. Z punktu widzenia użytkownika, cenna jest możliwość wyczyszczenia samochodu za cenę nieporównywalnie niższą, niż w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia. Z kolei osoby prowadzące tego typu myjnie, cieszą się szybkim zwrotem inwestycji.

Materiał partnera