primigi

Primigi – idealne dla dzieci

Primigi to dobrze już znana marka obuwia dziecięcego, której początki sięgają 1976 roku. Firma znalazła dla siebie niszę w produkcji obuwia ‘od pierwszych kroków’, dla najmłodszych dzieci. Szybko nazwa Primigi stała się synonimem doskonałych technologii, skrupulatnie dobranych, najlepszych materiałów i nieodłącznego, włoskiego wyczucia stylu.

To zagwarantowało jej sukces. W zaledwie kilka lat Primigi stała się liderem na swoim lokalnym rynku, cały czas utrzymując tę pozycję. Z czasem zaczęła ona podbijać także zagraniczne rynki. W 2001 roku została wykupiona przez IMAC Spa, jednego z wiodących producentów dziecięcego, męskiego i kobiecego obuwia.

Buty Primigi są cenione przede wszystkim za jakość zastosowanych materiałów, zaawansowaną technologię produkcji i starannie projekty, których nadrzędnym celem jest utrzymanie małych, dziecięcych stóp w zdrowiu i zapewnienie prawidłowego rozwoju nóg, postawy i chodzenia. To jeszcze bardziej przyczyniło się do technologicznego wzrostu marki, usprawnienia procesów produkcji i poprawek na etapie wstępnych projektów. W tym samym czasie marka poszerzyła swoją ofertę o ubrania, wkraczając z Primigi Total Look. Kolejne kilka lat to jeszcze bardziej dynamiczny rozwój. W 2007 roku otwarto pierwsze firmowe sklepy Primigi, w których sprzedawano już nie tylko buty, ale także ubrania, bieliznę i akcesoria. W taki oto sposób, powstały unikalne na włoskim rynku sklepy, w których można ubrać od stóp do głów dzieci od wieku niemowlęcego do 14 lat.

Czterdzieści lat istnienia marki sprawiło, że jej technologii zdecydowanie można zaufać. To wysokiej jakości buty dla chłopców i dziewczynek, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także bardzo atrakcyjnym wyglądem. Dla Primigi najważniejszy jest komfort i zadowolenie dziecka. To włoskie obuwie dba o prawidłową postawę, zdrowie stóp, co z pewnością doceniają rodzice, ale także o to, by samo dziecko miało ochotę codziennie po nie sięgać i robiło to z wygodą. Buty te są idealnie dopasowane, a zastosowane do ich produkcji materiały charakteryzują się przewiewnością, trwałością i odpornością na wszelkie dziecięce wybryki. Ciekawostką są także kartony, w które zapakowane są buty. W zależności od rozmiaru buta i wieku dziecka, dla którego buty są przeznaczone, każdy z nich zawiera jakąś niespodziankę. Jeśli go rozłożymy i podążymy za instrukcjami, albo własną wyobraźnią, będziemy mogli stworzyć z niego papierowe zwierzaki – małpy, żyrafy, ptaki, czy innych mieszkańców dżungli.

Buty Primigi w Polsce najłatwiej dostępne są przez internet, dlatego aby wybrać dla dziecka odpowiedni rozmiar, warto poświęcić chwilę na zmierzenie długości jego stopy. Trzeba także pamiętać, że stopa może urosnąć zaledwie w tracie kilku miesięcy, dlatego pomiary trzeba ponawiać czasem nawet co kwartał. Nie dopuszczajmy do tego, aby dzieci nosiły za długo zbyt małe buty, albo donaszały je po rodzeństwu. Każdy ma inną stopę i inny sposób chodzenia, warto więc zainwestować w porządne buty dla dzieci, takie ja Primigi dla zdrowia stóp i postawy dziecka.

Autor artykułu

Artykuł został przygotowany przez sklep Mivo.pl w którego ofercie znajdziesz ogrom butów damskich, męskich i dziecięcych.