Jak nosisz torebkę? – sprawdź, co to o Tobie mówi

Jest wiele czynności, cech, upodobań czy sposobów zachowania, które po przeanalizowaniu mogą powiedzieć nam, jakim typem osoby jesteśmy. Dotyczy to zarówno preferencji kulinarnych, aranżacji mieszkania, zawartości torebki, a nawet sposobu, w jaki ją nosimy. Można nawet powiedzieć: „Pokaż mi jak nosisz swoją torebkę, a powiem Ci, kim jesteś.”

Dlaczego tak duże znaczenie w określaniu osobowości ma torebka? Jest to spowodowane głównie tym, że jest ona jednym z najważniejszych dodatków dla każdej kobiety. Ponadto występuje w wielu różnorodnych modelach, rozmiarach i kolorach. Duży wybór pozwala zakupić taką, która jest najbliższa naszym upodobaniom, a to w pewien sposób odzwierciedla posiadany charakter.

Torebka noszona przez ramię

Jeżeli najczęściej nosisz torebkę zawieszoną przez ramie, to albo jesteś osobą ceniącą sobie wygodę i praktyczność, albo młodą mamą, która musi mieć wolne ręce, ale przy tym chce nadal wyglądać kobieco i elegancko. Do takiego sposobu noszenia najbardziej nadają się listonoszki, które od kilku lat są uznawane za najmodniejsze modele. Szczególnie te, które wykonano w wersji z naturalnej skóry. Niektórzy psycholodzy twierdzą, że osoby wybierające takie torebki są skryte, ale przyjacielskie i pomocne.

Torebka noszona na ramieniu

Torebki damskie noszone na ramieniu uznawane są za klasyki. Pasują przede wszystkich do eleganckich i zadbanych kobiet, które lubią produkty podkreślające ich wrodzony wdzięk. Zazwyczaj wybierają je osoby pewne siebie, świadome swojej kobiecości i zwracające uwagę na swój wygląd zewnętrzny i obowiązującą modę.

Torebka trzymana w ręce (za uszy)

Ten model pasuje przede wszystkim do osób odważnych, stale wyznaczających sobie nowe cele, odnoszących sukces i mających wysokie poczucie własnej wartości. Taką torebkę należy pewnie trzymać w ręce, co doskonale pokazuje główne cechy charakteru jej właścicielki. Warto również wiedzieć, że psycholodzy w osobach wybierających ten typ torebki dostrzegają też ogromną upartość i chęć stawiania na swoim. Chociażby z tego względu, że trzymanie jej w taki sposób nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem.

Torebka typu kopertówka

Główną cechą takiego modelu jest konieczność trzymania go w ręce. Filigranowe rozmiary kopertówki zmuszają kobiety również do ograniczenia ilości przechowywanych w niej rzeczy. Są odpowiednie dla osób energicznych, zdecydowanych, ceniących sobie minimalizm oraz przebojowych. Sięgają po nie również panie świadome swej seksualności, które lubią być pozytywnie odbierane przez płeć przeciwną.

Sztuczna czy naturalna?

Duże znaczenie w określaniu osobowości na podstawie torebki ma również to, czy jest ona wykonana ze sztucznych materiałów czy nie. Naturalną skórę wybierają osoby ceniące sobie luksus, trwałe materiały i wysoką klasę. Jeżeli jesteś wśród nich, to koniecznie sprawdź najnowsze torebki skórzane Puccini na stronie https://sklep.puccini.pl/torebki-damskie/torebki-skorzane-damskie i wybierz coś dla siebie.

Materiał partnera