sztuczna bizuteria

Kulisy popularności sztucznej biżuterii

Marylin Monroe śpiewała, że najlepszymi przyjaciółmi kobiety są diamenty, ale w rzeczywistości każdy rodzaj biżuterii przyprawia kobiety o żywsze bicie serca. Początkowo niezbyt atrakcyjna biżuteria sztuczna przeszła niebywałą metamorfozę i obecnie podbija modowy rynek.

Biżuteria sztuczna ozdobą osobowości telewizyjnych

iwona-pavlovic-w-bransoletce-alice-jo

Iwona Pavlovic w bransoletce Alice Jo

Dylemat, czy biżuteria sztuczna jest dodatkiem, który można założyć na każdą okazję może odejść w zapomnienie. Występując w telewizji, chętnie korzystają z niej m.in. dziennikarki Agnieszka Szydłowska i Anna Wendzikowska. Mistrzyni tańców towarzyskich i jurorka „Tańca z gwiazdami” – Ivona Pavlovic także gustuje w dekoracyjnych ozdobach.

Walory biżuterii sztucznej

Metale nieszlachetne imitujące srebro i złoto, kryształki Swarovskiego, cyrkonie, sztuczne perły i kolorowe kamyczki, a także drewno, filc lub skóra to materiały, z których powstaje biżuteria sztuczna. Ze względu na wysoką jakość, kunsztowne wykonanie i niezwykłą oryginalność form skutecznie zastępuje biżuterię naturalną, a nawet zyskuje nad nią przewagę. Efektowne naszyjniki, kolczyki i bransolety kosztowałyby fortunę, jeśli byłyby wykonane z naturalnych surowców. Tymczasem wysokiej jakości biżuteria sztuczna kosztuje niewiele, a prezentuje się równie imponująco. Umożliwia nieustanne podążanie za modą bez ponoszenia ogromnych kosztów i służy przez wiele lat. Na dodatek biżuteria sztuczna to bogaty wybór produktów robionych ręcznie w pojedynczych egzemplarzach lub ograniczonej ilości, co pozwala podkreślić własny indywidualizm i wyróżnić się z tłumu.

ozdobny-krotki-naszyjnik-–-alice-jo

Ozdobny krótki naszyjnik – Alice Jo

Biżuteria sztuczna – źródła inspiracji

Jakie wzory są najczęściej wykorzystywane w sztucznej biżuterii? Wszystkie wzory są niepowtarzalne, stworzone z myślą o rozmaitych gustach kobiet i preferowanych stylach. Unikalna biżuteria sztuczna czerpie inspirację z mody ulicznej, aktualnie panujących trendów i motywów etnicznych, a także natury, która jest niekończącą się skarbnicą fantastycznych kształtów oraz barw.

kolczyki-z-motywem-roslinnym-–-alice-jo

Kolczyki z motywem roślinnym – Alice Jo

Bogaty wybór sztucznej biżuterii marki Alice Jo jest dostępny w sklepie internetowym www.alicejo.pl.

Materiał partnera