buty

Kolorowe skarpetki i trampki – jak stworzyć parę idealną?

Współczesna moda bywa zaskakująca, ale dzięki temu ciekawa i oryginalna. To znak naszych czasów. Cenimy unikatowe akcesoria, wyraziste dodatki oraz ubrania, które przyciągają uwagę. Indywidualizm w modzie odgrywa istotną rolę, dlatego tak ważne jest, by czymś się wyróżniać. Jednym ze sposobów jest połączenie kolorowych skarpetek i trampek. Czy takie zestawienie ma rację bytu? Oczywiście, to trend ostatnich miesięcy, o którym mówią wszyscy. Warto się do niego przekonać, bo to sposób na niecodzienne stylizacje i trochę humoru, bez którego nasze życie byłoby nudne. Wystarczy prześledzić profile społecznościowe celebrytów, by przekonać się, że także oni pokochali kolorowe skarpetki i nietypowe obuwie.

Niepozorne skarpetki

Wydawać by się mogło, że skarpetki są mało ważną częścią naszej garderoby. Nic bardziej mylnego. Im bardziej kolorowe, tym lepiej. Mają przyciągać wzrok i tworzyć niecodzienny look. Pasują do różnych stylizacji, także tych oficjalnych. Ciekawie prezentują się jako wyrazisty dodatek do męskiego garnituru i eleganckiego obuwia. Czy wypada? Oczywiście. Taki zabieg jest celowy, ożywia styl i czyni człowieka modnym. Kolorowe skarpetki pasują także do kobiecych stylizacji, letnich sukienek czy ponadczasowych dżinsów. Idealnie sprawdzą się do szpilek, choć to rozwiązanie dla odważnych pań.  Wszystko zależy zresztą od  wyobraźni, gustu i odwagi ubierającego.

Jakie skarpetki wybrać? 

Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniu klientów i do wyboru mamy różnego rodzaju skarpetki. Najpopularniejsze są te, które sięgają za kostkę, a także prawie niewidoczne tzw. stopki. Kupić możemy także wysokie podkolanówki, choć ten rodzaj skarpetek nie jest tak popularny. Najchętniej wybieramy te z bawełny, ponieważ są lekkie i stopa się w nich nie poci. Możemy również kupić skarpety z nylonu, lycry czy bambusa. Wybór jest naprawdę duży. Ważne jednak, by były kolorowe, unikatowe i przyciągały wzrok.

Skarpetki TakaPara – jedyne w swoim rodzaju

Na polskim rynku jest wielu producentów skarpet, jednak na szczególną uwagę zasługują kolorowe skarpetki TakaPara. Wyróżniają się kolorystyką, ciekawymi wzorami oraz nieoczywistymi połączeniami. Są wykonane z dobrego materiału, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe, a przy tym niedrogie. Oferta producenta skierowana jest do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ wybór jest naprawdę duży. Młodzież wybiera te w neonowych barwach lub nie do pary ( choć to tylko pozorne). Panie decydują się na skarpetki w stylu vintage, zaś panowie upodobali sobie styl artystyczny. Rozwiązań jest mnóstwo, a kolorowe skarpetki TakaPara już zyskały wielbicieli.

Skarpetki i trampki – jak stworzyć parę idealną? 

Trampki to obuwie wygodne, sportowe, codzienne, które w ostatnich czasach weszło na salony. Nikogo nie dziwi elegancka stylizacja połączona właśnie z tym rodzajem obuwia. Jak zatem zestawić trampki z kolorowymi skarpetami? Możliwości jest mnóstwo. Obuwie może mieć jednolity kolor ( w zależności od modelu i marki) , zaś skarpety odwrotnie, powinny zaskakiwać wzorami, wyrazistymi kolorami czy innymi rozwiązaniami. Młodzi ludzie często wybierają skarpety nie do pary i trampki, które kontrastują ze sobą. Ciekawym rozwiązaniem są skarpety gładkie, ale w mocnym, często neonowym kolorze, do tego najmodniejsze trampki sezonu. Jak dobierać zatem te akcesoria modowe? Na zasadzie kontrastu lub wręcz odwrotnie. Im bardziej szalone rozwiązanie, tym lepszy efekt. Kolorowe skarpetki oraz trampki to podstawa wielu stylizacji, zarówno damskich, jak i męskich. Do niedawana klasyczne, białe skarpety, dziś koniecznie kolorowe. I oczywiście, nieśmiertelne trampki. Wygoda  i nowoczesność w jednym.

Modnym być

Moda zaskakuje co jakiś czas. Jesienią będziemy wielbicielami wygodnych i kolorowych skarpet, które ożywią każdą stylizację. Już dziś warto poszukać takich, które zrobią wrażenie na innych i będą pasowały do wielu ubrań. A my poczujemy, że jesteśmy trendy i doskonale znamy się na współczesnej modzie. I to nic, że skarpetki są nie do pary. Taka moda.