Imprezowe przebrania karnawałowe dla dorosłych

Nadchodzi czas przebieranych imprez i ulubionych, beztroskich zabaw maskowych – karnawał! To okres zimowych balów, rozpoczynający się w dniu Trzech Króli, a kończący tuż przed Wielkim Postem. Karnawał to niezwykły czas tańców, przebieranek, spotkań z przyjaciółmi – jest uwielbiany nie tylko przez dzieci! Przedstawiamy kilka pomysłów na interesujące przebranie dla dorosłych na imprezę lub bal w stylu karnawałowym.

Przygotuj się na imprezę karnawałową!

Coraz bardziej popularne stają się imprezy tematyczne, podczas których każdy gość musi być w przebraniu! Jaki strój wybrać na taką zabawę? Jeśli nie masz pomysłu na kostium karnawałowy, poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji, by wyróżnić się na takiej imprezie!

Przede wszystkim – wybierz swój styl!

Szalone imprezy w klimacie disco? Możesz wybrać kreację w stylu disco i poczuć się jak John Travolta w „Gorączce Sobotniej Nocy” – niech ten strój – garnitur disco – zainspiruje Cię do tego, by zostać królem parkietu w stylu lat ‘70! To propozycja, która polecana jest na każdą taneczną imprezę.

Kostium jak z bajki? Przebierz się w piękną syrenkę i oczaruj wszystkich oryginalnym kostiumem w syreni wzór! Długa sukienka z rozcięciem na plecach będzie wspaniałą propozycją, jeśli chcesz zabłysnąć na tle innych gości imprezy! Kolejna z propozycji to baśniowy strój królewny śnieżki, w którym na pewno poczujesz się jak gwiazda wieczoru!

A może… zabawne przebranie? Kolorowy, wesoły strój klauna z muchą lub damski strój „Klauninki” rozbawi każdego – szczególnie, gdy na imprezie obecne będą dzieci! Do tego pamiętaj o założeniu okrągłego, czerwonego nosa w kształcie piłki – gwarantujemy świetną, cyrkową zabawę. Strój klauna dla dorosłych będzie przydatny również w innych okolicznościach – podczas animacji dziecięcych, spektakli lub przedstawień, nie tylko podczas zabaw karnawałowych.

Jeśli lubisz wygodę i kreatywne rozwiązania – zwierzęce przebrania dla dorosłych będą idealnym pomysłem dla Ciebie! Kombinezony dla dorosłych w postaci smoka, królika, tygrysa lub żyrafy urozmaicą każde przyjęcie – są ciepłe, wygodne i przytulne! Musisz je sprawdzić!

Pamiętaj o doborze odpowiednich akcesoriów – każde przebranie będzie wyglądało jeszcze bardziej realistycznie, gdy założysz także gadżety odpowiadające stylowi swojego przebrania!

Oprócz ciekawych i oryginalnych strojów karnawałowych dla dorosłych, zapraszamy do wyboru idealnego przebrania imprezowego także dla dzieci – spośród szerokiej i różnorodnej oferty kostiumów karnawałowych w sklepie Epinokio.pl każdy wybierze coś dla siebie! Atrakcyjne ceny kostiumów dla dorosłych oraz bogata oferta kreatywnych przebrań zagwarantuje Wam świetną, wspólną, karnawałową zabawę!

Bawcie się dobrze!

Materiał partnera