7 zakupowych inspiracji dla kobiet

Każda z nas miewa chwile, w których po prostu musimy kupić coś nowego, aby poprawić nasz humor. Co jednak gdy dostępny budżet jest zbyt mały by tym “czymś nowym” było np. auto? Żaden problem – jest też wiele drobiazgów, które mogą wywołać uśmiech na naszej twarzy – przyjrzyjmy się kilku z nich.

Zadbajmy o nasz wygląd

Wizyta u kosmetyczki to świetny pomysł, ale często musimy też same zadbać o nasz wygląd. Pójdzie nam znacznie lepiej, jeśli wybierzemy któryś z poniższych produktów:

  1. Organiczny proszek do wybielania zębów. Białe zęby są ważne, ale wizyty u dentysty w celu ich wybielenia bywają mało komfortowe, a przy tym dość kosztowne. Spróbujmy zatem poradzić sobie w domu – tym bardziej że produkt ten skomponowany jest z samych naturalnych składników.
  2. Szczotka do rozczesywania. Długie włosy są piękne, ale bywają też kłopotliwe – szczególnie gdy zaczynają się plątać. Gdy zwykły grzebień nie daje sobie rady, możemy wybrać właśnie ten produkt – specjalną szczotkę skonstruowaną tak, że rozczesywanie będzie nieporównanie łatwiejsze.
  3. Plastry odchudzające. Nie traktujmy ich jako alternatywy do ćwiczeń i diety, ale mogą służyć jako jej uzupełnienie. Tym bardziej że w niskiej cenie możemy nabyć aż 100 sztuk – zobaczmy, ile musielibyśmy zapłacić za ten produkt w telezakupach.
  4. Lampa UV LED do hybryd. Wizyta u kosmetyczki w celu zrobienia sobie paznokci jest czasem okazją do poplotkowania. Czy jednak nie przyjemniej plotkowałoby się w domu z naszą przyjaciółką? Jeśli tak, to dzięki tej lampie UV będziecie mogły obie w domowych warunkach zadbać o wygląd swoich paznokci.

Pomyślmy o domu

Oprócz zadbania o nasz wygląd, rozważmy też jakieś ciekawe drobiazgi do domu – na przykład takie, jak poniżej.

  1. Mapa świata do zdrapywania. Jeśli lubimy podróże, a – co ważniejsze – jeśli zdarza nam się dość intensywnie podróżować, to może powinniśmy powiesić na ścianie taką mapę? Zdrapując kolejne jej fragmenty, podkreślimy w jakim kraju już byłyśmy, a do tego mapa będzie nas motywowała do odwiedzenia kolejnych miejsc. Możemy też wybrać inną wersję tego produktu – to ogromna mapa świata – naklejka na ścianę.
  2. Skarbonka Robo Pies. Pamiętamy naszą świnkę-skarbonkę z dzieciństwa? Wybierzmy zatem jej bardziej nowoczesną wersją. W tej nie tylko pies będzie zabawnie pożerał nasze drobne, ale jeszcze będziemy miały szansę wyrobić w sobie jakże przydatny nawyk oszczędzania.
  3. Drewniany zegar LED z termometrem. Bardzo praktyczny, a jednocześnie estetyczny produkt. Poda nam aktualną godzinę oraz temperaturę panującą w pomieszczeniu, ale jednocześnie będzie wyglądał jak naturalna ozdoba.

Wszystkie te towary są bardzo oryginalne i dostępne w niskich cenach. Jedynym minusem jest konieczność dłuższego oczekiwania na przesyłkę z Chin. Ale może to też stać się zaletą. Czyż nie uśmiechniemy się, gdy listonosz przyniesie drobiazg, o którym już zapomnieliśmy, że go zamówiliśmy? To może być niespodzianka sprawiona samej sobie, a samo zamówienie jest niezmiernie proste – dzięki Natty Girl zamawianie na Aliexpress po polsku będzie proste i przyjemne.

Materiał partnera