Zalety radiotelefonów Hytera

W wielu sytuacjach operatorzy komórkowi zawodzą w skutecznej komunikacji, dlatego należy skorzystać z radiotelefonów, które nie są narażone na takie niedogodności. Na rynku urządzeń telekomunikacyjnych wyróżnia się chińska firma Hytera oferująca szereg nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych. Przyjrzyjmy się bliżej jej flagowemu produktowi, jakim są radiotelefony.

Hytera wiodącą firmą w branży radiotelefonicznej

Produkowane przez markę Hytera radiotelefony są znane na całym świecie. Dzięki specjalizacji w opracowywaniu, produkowaniu oraz wprowadzaniu na rynek profesjonalnych rozwiązań radiotelefonicznych, firma pozyskuje swoich klientów niemal w każdej dziedzinie – organach administracji publicznej i bezpieczeństwa publicznego, firmach transportowych, korporacjach, a także podmiotach gospodarczych. Radiotelefony Hytera pozwalają skuteczniej funkcjonować komórkom organizacyjnym, rozdzielać zadania i osiągać wytyczone cele.

Wysoka jakość dźwięku

Firma nieustannie rozszerza swój asortyment, przygotowując nowe i innowacyjne produkty, które są przystosowane do działania w wiodących standardach komunikacyjnych, takich jak: DMR, TETRA, PDT, MPT oraz LTE. Niesie to za sobą bardzo wiele zalet, wśród których jest wyjątkowa jakość dźwięku – przy większym zasięgu radiotelefony Hytera zapewniają dużo lepsze tłumienie szumów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kodeków wąskopasmowych z technologią cyfrowej korekcji błędów. Urządzenia umożliwiają również prowadzenie dwóch jednoczesnych i niezależnych rozmów na jednym kanale o szerokości 12,5 kHz. Z racji tego, że kanał ten dzieli się na dwie szczelny czasowe (każda z nich zachowuje się jak osobny kanał z szerokością 6,25 kHz), nie trzeba zmieniać pasma ani starać się o dodatkowe licencje.

Duża wydajność akumulatora

Radiotelefony nie byłyby tak chętnie wykorzystywanymi urządzeniami, gdyby charakteryzowały się krótkim czasem pracy akumulatora. Na szczęście technologia DMR, w której działają urządzenia marki Hytera, pozwala na wykorzystanie połowy swojej mocy nadawczej ze względu na to, że każde wywołanie korzysta z jednej z dwóch dostępnych szczelin czasowych. Powoduje to wydłużenie czasu pracy akumulatora o ok. 40% w porównaniu z technologią analogową. Jeżeli jesteśmy przy trybie analogowym, warto dodać, że cyfrowe radiotelefony Hytera mogą pracować również w nim. Pozwala to na bezproblemową migrację z łączności analogowej do cyfrowej.

Skuteczna praca w trudnych warunkach

Radiotelefony Hytera pozwalają również na wprowadzenie różnych usług: wiadomości tekstowych, pozycjonowania GPS oraz telemetrii, a także umożliwiają utworzenie standardowych aplikacji, które bazują na transmisji danych.

Dla wielu użytkowników dużą zaletą jest mała waga, nowoczesne wzornictwo oraz możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu są one przydatne m.in. górnikom, pracownikom budów oraz służbom ratowniczym – wymienia ekspert z firmy AZSTUDIO, która od prawie 20 lat jest dostawcą urządzeń łączności radiowej, w tym radiotelefonów marki Hytera.

Materiał partnera