Ochrona Laptopa

Jak wybrać pokrowiec na laptopa?

Każdy właściciel laptopa chce aby jego urządzenie działało jak najdłużej oraz zachowało się w idealnym stanie wizualnym, przez jak najdłuższy czas. Jeżeli laptop jest często przenoszony powinien być odpowiednio zabezpieczony podczas podróży, w przeciwnym razie istnieje zagrożenie że laptop zostanie zarysowany, a w najgorszym wypadku zniszczony. Przed taką sytuacją ochroni laptopa odpowiednio wykonana torba na laptop lub pokrowiec na laptop który umożliwia przenoszenie urządzenia np. w plecakach czy torebkach bez obawy o zarysowania na obudowie.

Najczęściej występują trzy rodzaje pokrowców na laptopy. Są one wykonywane z filcu, skóry oraz z neoprenu. Pokrowce skórzane ze względu na najmniejszą grubość materiału, a także elastyczność skóry słabiej będą amortyzować uderzenia. Zdecydowanie najlepszą ochronę zapewniają pokrowce z miękkiej pianki czyli z neoprenu. Neopren jest materiałem nieprzemakalnym dzięki temu ochroni urządzenie przed deszczem, a w zimę przed śniegiem oraz nagłymi zmianami temperatury które również nie służą dobrze twojemu laptopowi.

Bardzo ważne aby było w pokrowcu dodatkowe zabezpieczenie przy zamku które uniemożliwia porysowanie laptopa przez zamek. Takie zabezpieczenie nie występuje często, jednakże te pokrowce takie zabezpieczenie posiadają https://www.youpibag.pl/produkt/pokrowiec-na-wymiar,1001?ref=120

Istotną kwestią jest również odpowiedni wymiar pokrowca. W dzisiejszych czasach wymiary laptopów są bardzo różne i zamawiając pokrowiec na laptop np. 14 cali nie ma się 100% pewności czy nie będzie on za duży lub za mały. Firma www.youpibag.pl jest jednym z liderów produkcji spersonalizowanych pokrowców zgodnie z oczekiwaniami klienta. Oprócz szycia na wymiar dostępne są również takie opcje jak wybranie dowolnego zdjęcia na zewnętrzną część pokrowca, wybór wzoru wnętrza spośród kilkudziesięciu możliwości, wybór koloru zamka oraz możliwość stworzenia wyjątkowej torby na laptop dodając kieszeń pasek i rączkę.

Materiał partnera