Nudzisz się podczas podróży? Z modelem Samsung Galaxy S8 obejrzysz filmy jak w mini kinie

Podróżowanie pociągiem lub autobusem wiąże się z potrzebą wypełnienia czasu, zarówno podczas wyjazdów służbowych, jak i turystycznych. Kilka godzin w drodze nie musi oznaczać odliczania czasu do mety, bowiem idealną rozrywkę zagwarantuje Samsung Galaxy S8. Dzięki niemu poczujesz się jak w kinie.

Ekran prawie jak w mini kinie

Do komfortowego oglądania filmów niezbędny jest duży wyświetlacz o odpowiedniej ostrości, płynny przekaz obrazu oraz nastrojowe otoczenie. Ostatnie możesz sobie stworzyć na przykład podróżując w nocy lub wybierając dyskretne miejsce. Pozostałe gwarantuje Ci smartfon Samsung Galaxy S8. Jego główną zaletą jest ekran o imponującej przekątnej długości 5,8 cala. Ekran bez zbędnych ramek wypełnia całą przestrzeń, a dzięki temu nie zmniejsza jego powierzchni i nie wpływa na komfort odbioru obrazu.

Amatorzy oglądania filmów w podróży docenią również wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2960×1440 pikseli oraz ich zagęszczenie 570 ppi. Takie połączenie parametrów gwarantuje obraz doskonałej ostrości. Równie interesujące są  niestandardowe i dotychczas niespotykane proporcje ekranu wynoszące 18,5:9. Poprawiają one komfort oglądania filmów zarówno z Netflix, jak i tych na YouTube. Okazują się także atutem podczas rozmów na czacie lub przeglądania stron internetowych. Mieszcząc więcej treści na ekranie, nie wymagają tak częstego przewijania.

Aparaty – chwila na zdjęcia między filmami

Kiedy znudzi się już oglądanie filmów i ulubionych seriali, można wykorzystać smartfon Samsung Galaxy S8 do zrobienia kilku pamiątkowych zdjęć z wyjazdu. Model wprawdzie nie posiada żadnych innowacyjnych rozwiązań, jednak przednia kamera o rozdzielczości 12,5 Mpx (4032×3024) i tylna o rozdzielczości 8,0 Mpx (3264×2448) gwarantują wykonywanie dobrej jakości fotografii. Atrakcyjna jest także rozdzielczość wideo, bowiem w obu kamerach utrzymuje się na poziomie 2,1 Mpx (1920×1080). Oba aparaty posiadają sensor dual-pixel o jasności f/1,7 i wyposażone są w Auto Focus. W tylnym aparacie uwzględniono funkcję stabilizacji obrazu oraz ośmiokrotny zoom cyfrowy. Możliwe jest też ustawienie robienia zdjęć w trybie profesjonalnym i samodzielne dostosowywanie parametrów. Fotografie można zapisać w formacie RAW. Tylna kamera nagrywa także wideo w rozdzielczości 4K. Wyposażona jest też w funkcję slow-motion, a aparat posiada detekcję twarzy. Atutem modelu Samsung Galaxy S8 są doskonałe zdjęcia nocne.

Co jeszcze w Galaxy S8?

Dla oglądających filmy wideo w podróży ze smartfonu z pewnością duże znaczenie ma też procesor warunkujący płynność obsługi i pobierania danych. Ten w Galaxy S8 to Exynos 8895, o 10% mocniejszy od poprzednika. Chociaż nie jest to rewelacją, w połączeniu z systemem Android 7 Nougat radzi sobie dobrze zapewniając właściwą obsługę wideo. Z kolei bateria o pojemności 3000 mAh, co zapewnia około jednego dnia pracy. Czas ładowania to około 1,5 godziny. To z pewnością jeden z najlepiej działających systemów szybkiego ładowania.

Osoby podróżujące w towarzystwie partnera na pewno docenią też możliwość podłączenia do urządzenia jednocześnie dwóch par słuchawek. Pozwala to na oglądanie filmów w duecie. Takie rozwiązanie zapewnia standard Bluetooth dual audio.

Kod śledzenia ruchu

Materiał partnera