automaty do mycia posadzek

Charakterystyka automatów do mycia posadzek

Czyste posadzki dużych powierzchni w halach i magazynach to marzenie niejednego właściciela takich obiektów. Na szczęście na pomoc przychodzą specjalne automaty do czyszczenia posadzek, dzięki którym można bez większego wysiłku wyszorować znaczny obszar podłogi. Dzielą się one na dwa rodzaje – urządzenia prowadzone przez operatora oraz maszyny samojezdne. Oto krótka charakterystyka obu automatów.

Automaty prowadzone przez operatora

Podczas pracy z tą maszyną operator prowadzi ją przed sobą. Dzięki temu można usunąć zanieczyszczenia znajdujące się w zakamarkach i ciasnych lub zatłoczonych pomieszczeniach. Urządzenia prowadzone idealnie nadają się do regularnej pielęgnacji i mycia wąskich przejść oraz małych obiektów typu biuro, laboratorium, sklep, restauracja czy salon samochodowy. Do automatów prowadzonych przez operatorów dołączane są baterie (jeśli nie są zasilane przez akumulator), szczotka, prostownik oraz uchwyt.

Automaty samojezdne

Do dużych powierzchni, takich jak hale, lotniska lub centra handlowe znakomicie nadają się automaty samojezdne z siedziskiem przeznaczonym dla operatora. Są przystosowane do jednoczesnego szorowania i osuszania mytej powierzchni, nie pozostawiając smug ani śladów. Ich wydajna i długotrwała praca w trudnych warunkach jest możliwa dzięki wysokiej zwrotności oraz dużemu zbiornikowi i szerokiemu panelowi czyszczącemu.

Gdzie można zaopatrzyć się w automaty do mycia posadzek?

Czołowe miejsce wśród liderów branży higienicznej od kilkunastu lat zajmuje firma BKF Warszawa, która posiada w swojej ofercie m.in. automaty do mycia posadzek. Duże zaangażowanie oraz wiedza pracowników wspomaganych przez kompetentną kadrę zarządzającą oraz dział handlowy, który dynamicznie się rozwija, ma ogromny wpływ na potencjał oraz profesjonalizm przedsiębiorstwa. Ponadto wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami środków higieny gwarantuje najwyższą jakość produktów oraz kompleksowe rozwiązania w obszarach profesjonalnych urządzeń czyszczących, artykułów higienicznych, profesjonalnej chemii czyszczącej, serwisie oraz wynajmie maszyn czyszczących.

Materiał partnera