smartwatch

Aplikacja idealo na Android Wear – wygodne porównywanie cen na smartwatchu

Większość osób decydujących się na zakupy w Internecie przed podjęciem ostatecznej decyzji porównuje oferty co najmniej kilku sklepów online. Darmowa aplikacja idealo znacznie ułatwia to zadanie, zwłaszcza że można z niej skorzystać używając smartwatcha. Program jest niezwykle prosty w obsłudze, a za pomocą wyszukiwania głosowego urządzenie szybko znajdzie najciekawsze propozycje w atrakcyjnych cenach.

Funkcje, które ułatwiają zakupy

1

Aplikacja idealo pomoże Wam w znalezieniu setek produktów w niskich cenach. Ale to nie wszystko, bo niewielki ekran inteligentnego zegarka wyświetli również najistotniejsze cechy poszukiwanych artykułów. Oprócz tego program udostępnia szereg funkcji pozwalających m. in. na przejrzenie najbardziej interesujących ofert na ekranie smartfonu.

Aby uzyskać ważniejsze informacje o produkcie, jak najniższe ceny na idealo, czy liczba ciekawych dla Was ofert w polskich slepach online, wystarczy przesunąć ekran w lewo. Oprócz tego sprawdzicie dane techniczne artykułów na ekranie smartwatcha.

 

 

 

 

 

3

Później wystarczy umieścić najbardziej interesującą ofertę w Schowku – w dowolnej chwili przejrzycie ją na ekranie zsynchronizowanego z zegarkiem smartfona lub tableta.

 

 

 

 

 

 

 

4

Możecie też otworzyć ją bezpośrednio na telefonie, gdzie znajdziecie więcej danych na temat produktu oraz lepszej jakości zdjęcia. Wygodnym rozwiązaniem jest funkcja „Ostatnio przeglądane”, bo dzięki niej powrócicie do wszystkich wyszukiwanych produktów kiedy tylko zechcecie oraz wyszukiwanie za pomocą komend głosowych.

 

 

 

 

 

 

2

Co jest potrzebne?

Oprócz smartwatcha z systemem operacyjnym Android Wear potrzebna Wam będzie aplikacja idealo na smartfony lub tablety z Androidem. Po skomunikowaniu urządzeń za pomocą Bluetooth otrzymacie dostęp do apki również na zegarku. Wyszukiwanie produktów jest niezwykle łatwe – dyktujecie smartwatchowi nazwę interesującego Was produktu lub kategorii, a na ekranie w krótkim czasie zostaną wyświetlone najbardziej pasujące wyniki. Później nie postaje nic innego jak porównywanie ofert i wybór tej najlepszej.

Wymagania techniczne, czyli kto skorzysta z aplikacji idealo?

Porównywanie cen interesujących Was produktów na ekranie zegarka to niezwykle wygodne rozwiązanie, ale wymaga spełnienia pewnych warunków. Aplikacja idealo dostępna jest na wszystkie smartwatche z Android Wear, jednak to nie wszystko, bowiem aby móc korzystać z apki, trzeba ją wcześniej pobrać z Google Play Store na tablet lub smartfon z systemem operacyjnym Android od wersji 4.3 – właśnie z tymi urządzeniami porównywarka na zegarek jest kompatybilna. Jeśli macie wątpliwości, wejdzie na swoim telefonie na stronę g.co/WearCheck. W ten sposób łatwo i szybko sprawdzicie, czy Wasz tablet lub smartfon spełnia wymagania techniczne. Po pomyślnej weryfikacji, zainstalowaniu porównywarki i konfiguracji telefonu z zegarkiem, nie pozostaje nic innego jak cieszyć się wygodnym użytkowaniem aplikacji. Dzięki niej w kilka chwil znajdziecie najlepsze oferty, najciekawsze produkty i najniższe ceny.

 

Materiał partnera