kobieta korzysta z laptopa

3 zalety Mac Mini M1, które przetestujesz, wynajmując urządzenie

Designerski i niewiarygodnie mały – komputer stacjonarny Mac Mini M1 został wyposażony w autorski procesor Apple (wykonany w architekturze ARM) i zaskakuje funkcjonalnością. Zanim podejmiesz decyzję zakupową, przetestuj zalety jednostki, korzystając z możliwości wynajmu.

Przenośny komputer stacjonarny. Poznaj najważniejsze zalety propozycji Apple

Zwraca uwagę niewielkim rozmiarem, estetyką wykonania i swobodą pracy. Mac Mini M1 to komputer stacjonarny, z którego po połączeniu niezbędnych akcesoriów (klawiatury, monitora i myszy) możesz korzystać tam, gdzie tego potrzebujesz. Ze względu na innowacyjność projektu, wielu zwolenników marki zwleka z podjęciem decyzji zakupowej. Dzięki możliwości wynajmu urządzenia w Plenti, Mac Mini M1 możesz testować tak długo, jak tego potrzebujesz i weryfikować poniższe zalety w komfortowy dla Ciebie sposób.

1. Niewiarygodnie mały rozmiar i potężna wydajność

Chociaż mały rozmiar bez wątpienia zwraca uwagę, niewątpliwą zaletą propozycji Apple jest potężna wydajność urządzenia. Mac Mini M1 należy rozpatrywać wyłącznie jako komponent, złożony z 8-rdzeniowego CPU (odpowiadającego za funkcjonowanie całości), 8-rdzeniowego GPU (odpowiadającego za doskonałą grafikę) i 16-rdzeniowego systemu Neutral Engine (większa liczba rdzeni oznacza większą moc obliczeniową komputera). Parametry mówią jasno – Mac Mini M1 to urządzenie, którym warto się zainteresować.

2. Autorski procesor wykonany w architekturze ARM

Apple jeszcze do niedawna w swoich komputerach wykorzystywał procesory Intel. Mac Mini M1 to pierwszy komputer amerykańskiego giganta z autorskim procesorem, wykonanym w architekturze ARM. Jakie są realne korzyści takiego rozwiązania? Wysoka energooszczędność i niski pobór mocy przy dużej wydajności. Mac Mini M1 pobiera nawet 3-krotnie mniej energii niż jego poprzednik, wyposażony w procesor Intel.

3. Różne warianty pamięci 

Mac Mini M1 został zaprojektowany w taki sposób, żeby odpowiedzieć na wymagania wielu użytkowników. Dostępny w kilku konfiguracjach sprzętowych, zależnie od wariantu, może różnić się pojemnością dysku SSD (256 GB, 512 GB, 1 TB lub 2 TB) i pojemnością pamięci RAM (8 GB lub  16 GB). W związku z różnorodnością parametrów, ceny Mac Mini M1 mogą wyraźnie różnić się między sobą.

Materiał partnera