Na co zwracać uwagę wybierając hurtownie artykułów dziecięcych?

Dzieci należą do najbardziej wybrednych i wymagających konsumentów – produkty dla nich przeznaczone, niezależnie czy będą to artykuły spożywcze, higieniczne czy zabawki, muszą spełniać bardzo restrykcyjne normy i być najwyższej jakości. Skąd je wziąć? Z profesjonalnej hurtowni. Jeśli prowadzimy sklep z artykułami dziecięcymi i zastanawiamy się po czym poznać godnego zaufania dostawcę, w poniższym tekście znajdziemy odpowiedź na to pytanie.

Oferta producentów

Pierwszą rzeczą, która powinna zwrócić naszą uwagę jest oferta producentów, proponowana przez hurtownię. Tych na rynku artykułów dziecięcych działa cała rzesza – od producentów żywności i kosmetyków dziecięcych, przez odzież i zabawki, kończąc na meblach oraz innych sprzętach, skonstruowanych specjalnie z myślą o opiece nad dziećmi. W wyborze hurtowni warto kierować się renomą marek, które znajdziemy w jej ofercie – w ten sposób zyskamy nie tylko gwarancję wysokiej jakości produktów do dalszej sprzedaży, ale również przyciągniemy uwagę klientów, którzy również będą rozglądać się za najpopularniejszymi, uznanymi marka. Dobrym przykładem jest tu hurtownia Aico, która w swojej ofercie posiada produkty takich marek jak

  • Philips-Avent – producent sprzętów takich jak podgrzewacz i sterylizatory, elektroniczne nianie oraz urządzenia do przygotowywania posiłków
  • Bella – producent pieluch, płatków kosmetycznych czy wkładek laktacyjnych
  • Nivea – jedna z najsłynniejszych marek kosmetyków, wytwarzająca między innymi kremy, płyny do kąpieli, oliwki i pudry
  • Brown’s – oferująca szeroki wybór smoczków, butelek, sterylizatorów oraz naczyń na dzieci

Zakres towarów

Im większy wybór produktów oferowanych przed hurtownię, tym lepiej. Dlaczego? Ponieważ oznacza to, że będziemy mogli nawiązać współpracę z jednym dostawcą, którzy dostarczy nam całość zaopatrzenia. Jest to znakomite ułatwienie, gdyż ogranicza ilość formalności związanych z zakupem towaru, a co za tym idzie – redukuje ilość czasu potrzebnego do zorganizowania dostawy i znacząco upraszcza kwestie związane np. z ewentualnymi reklamacjami i wymianą towaru.

Ceny

Ostatnią, lecz nie mniej istotną kwestią są ceny hurtowe towarów oferowanych przed hurtownie, gdyż to od nich zależy wysokość marży oraz cena detaliczna. Należy pamiętać, że ostateczny nabywca również będzie zwracał uwagę na cenę danego produktu – widząc ten sam towar w dwóch różnych cenach, z pewnością wybierze egzemplarz, którego sprzedawca wystawi cenę niższą.

Materiał partnera