Zabawki dmuchane – montaż i demontaż

Dzieci to bardzo wymagający klienci – z łatwością potrafią wypunktować wszelkie niedociągnięcia. Z tego względu, organizacja imprezy dla najmłodszych bywa nie tylko trudna, ale też stresująca. Gwarancją dobrej zabawy są wielkie zabawki dmuchane, które uświetnić mogą pikniki i festyny. Dla wielu organizatorów przeszkodą w ich wynajęciu jest problem montażu i demontażu. Zupełnie niesłusznie.

Po co wypożyczać dmuchane zabawki?

Dzieci kochają beztroską zabawę, czemu trudno się dziwić. Wystarczy rozejrzeć się na placu zabaw, by zauważyć uśmiechnięte twarze maluchów. Im większe zabawki, tym większa jest radość dziecka. Ogromną frajdę przynoszą im więc dmuchane zabawki, które często spotkać można na piknikach, festynach i innych wydarzeniach, których organizatorzy liczą na obecność najmłodszych.

Dmuchane place zabaw składają się z zamków, zjeżdżalni i innych atrakcji, które dzieci wprost uwielbiają. Charakteryzują się one kolorowymi, bajkowymi kształtami pobudzającymi wyobraźnię. Ich dużą zaletą jest fakt, że prowokują do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu, dlatego stanowią świetną alternatywę dla spędzania czasu przed komputerem lub telewizorem – tłumaczy nasz rozmówca reprezentujący Śląską Agencję Koncertową.

Dmuchane zabawki pozwalają łączyć relaks z aktywnością fizyczną, dlatego stanowią cenną rozrywkę każdej imprezy przeznaczonej dla rodzin z dziećmi.

Dmuchane zabawki na urodziny

Dmuchana zjeżdżalnia, czy też dmuchany zamek mogą uświetnić także bardziej kameralne wydarzenia, takie jak przyjęcia urodzinowe, chrzty i komunie. Czasem na taką atrakcję decydują się też młode pary, którym zależy, by najmłodsi weselnicy również mogli się świetnie bawić.

Montaż i demontaż zabawek dmuchanych

Dmuchane zabawki kojarzą się głównie z większymi imprezami, dlatego niewielu rodziców decyduje się na zapewnienie swoim pociechom tego typu atrakcji. Wszystko dlatego, że ich montaż i demontaż wydaje się sprawą problematyczną. Jednak zupełnie nie należy się tego obawiać – zwykle w cenie wynajmu zabawek dmuchanych znajduje się usługa montażu i demontażu. Organizator imprezy musi jedynie zapewnić równy, trawiasty teren, na którym będzie można rozłożyć daną zabawkę.

Dobrze, jeżeli na terenie imprezy znajdzie się chociaż jedna osoba, która w razie czego będzie mogła służyć swoją pomocą pracownikowi firmy rozstawiającej „dmuchańce”, aby pokazać mu miejsce przeznaczone na daną atrakcję.

Jak widać, zarówno montaż, jak i demontaż zabawek dmuchanych nie może być argumentem przemawiającym przeciwko ich wynajęciu. Warto więc zastanowić się nad tym, czy na najbliższy kinderbal nie zafundować pociechom i ich kolegom tak rewelacyjnej formy zabawy.

Materiał partnera