Super prezenty na mikołajki dla dzieci do 100 zł!

Mikołajkowe upominki nie muszą, a nawet nie powinny być drogie. Choćby dlatego, że jeśli nadszarpną Twój budżet na początku miesiąca, będziesz mieć kłopot z zakupem większego prezentu na Wigilię. No i jeśli maluch dostanie solidny prezent 6 grudnia, będzie oczekiwał jeszcze większego pod choinką! Dlatego na mikołajki poszukaj czegoś drobnego, za niewielką cenę. Nie oznacza to jednak, że taki upominek ma być byle jaki! Wprost przeciwnie, postaraj się by mimo jego „drobnego” charakteru, zachwycił dziecko i sprawił mu radość!

Jaki prezent na mikołajki

Jeśli szukasz prezentu dla starszaka, weź pod uwagę jego zainteresowania, które w pewnym wieku nabierają już charakteru. Mając konkretny temat, nie powinno być większego problemu z wyborem upominku.

Na prezent z każdej okazji zawsze świetnie sprawdzają się książki. Dla tych co lubią czytać, będą świetnym prezentem, dla tych co nie lubią – ciekawą inspiracją, zachętą, czymś nowym.

Bez względu na wiek, dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju gry. Gry mają mnóstwo walorów edukacyjnych, uczą logicznego myślenia, dostarczają emocji i nierzadko integrują członków rodziny.

Aby rozwijać w dziecku zdolności manualne i artystyczne, podaruj mu zabawkę, która zachęci do pracy, mimo czasem skomplikowanym elementom. Oczywiście wybierz ją, biorąc pod uwagę wiek dziecka i jego możliwości.

Jako prezent, często dobrze sprawdzają się zabawki sensoryczne, które bawią i jednocześnie stymulują zmysły dziecka. Tu ważne będą kolory, dźwięki, zróżnicowana faktura i wybór różnych możliwości zabawy.
Jeśli masz w domu miłośnika wieczornych kąpieli, dobrym pomysłem na prezent będzie upominek, który sprawdzi się w wodzie. To dość duża i ciekawa grupa zabawek, gdzie znajdziesz zarówno coś dla maluszka jak i bardziej skomplikowany zestaw dla starszaka.

Wybierając prezent dla dziecka zawsze kieruj się bezpieczeństwem. Kupuj zabawki w sprawdzonych sklepach, gdzie sprzedaje się produkty przetestowane i z odpowiednimi certyfikatami. Dlatego właśnie wybraliśmy dla Was zestaw propozycji mikołajkowych do 100 zł, dostępnych w sklepie bobomio.pl, gdzie dużą uwagę przykłada się do troski o bezpieczeństwo najmłodszych.

Prezenty na mikołajki dla dzieci do 100 zł

  • Zestaw artystyczny Kreatywny Piasek – Koniki, marki Janod. W zestawie znajduje się 6 kart z ilustracjami koni, 8 tubek kolorowego piasku, patyczek do odklejania elementów ilustracji oraz instrukcja. To jedna z wielu kreatywnych propozycji Janoda, która zachwyca wykonaniem, pomysłem i zachęca do twórczej zabawy.
  • Sześciostrunowa gitara marki Kids Koncept. To popularny instrument w postaci zabawki. Może obudzić w dziecku zainteresowanie muzyką już w pierwszych latach życia. Jej jakość pozwoli małym paluszkom rozpocząć naukę gry i jednocześnie dla mnóstwo radości przy tworzeniu swojej muzyki.
  • Gra rodzinna kalambury marki Janod. Kto nie zna gry w kalambury, powinien szybko nadrobić zaległości. To wydanie będzie idealne zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców. Świetna zabawa na długie wieczory i fantastyczny pomysł na integrację całej rodziny.
  • Piankowe klocki-puzzle Mammutico Mini. Idealna propozycja dla dzieci w każdym wieku. Klocki zachęcają do kreatywnej zabawy, pozwalają na zbudowanie wielu ciekawych kształtów. Są miękkie i kolorowe, dlatego stanowią rodzaj zabawki sensorycznej. Ponadto Mammutico są wodoodporne, dlatego sprawdzą się jako zabawka do kąpieli dla dużych i małych. Te klocki kupisz wyłącznie na stronie sklepu bobomio.pl.

Przeznaczając 100 zł na prezent mikołajkowy możesz wybierać z naprawdę mnóstwa ciekawych i oryginalnych zabawek. Zwróć jednak uwagę by prezent był bezpieczny i posiadał certyfikat dopuszczający do kontaktu z dzieckiem. Produkty dostępne w sklepie dla dzieci Bobomio właśnie takie są, dlatego kupując na tej witrynie możesz martwić się już tylko o to, co wybrać z tak szerokiej oferty.

Materiał partnera