klocki drewniane

Klocki drewniane

Kto nie zna klasycznych klocków drewnianych, przy użyciu których rozpoczynał swoją przygodę z budowaniem najciekawszych konstrukcji na świecie? To właśnie klocki wykonane z litego drewna stanowią jedną z najstarszych zabawek, a jednocześnie jedną z najbardziej kreatywnych propozycji już dla rocznych maluchów.

Zobacz klocki drewniane na kimland.pl 

Klocki drewniane Goki

Drewniane klocki niemieckiej marki Goki to nie tylko gwarancja ciekawej i odkrywczej zabawy, ale też wysokiej jakości wykonania, umożliwiającej tworzenie najbardziej wymyślnych budowli! Firma w swojej ofercie posiada ogromną ilość przeróżnych zestawów – nie brak tutaj klocków w wózeczku do ciągnięcia, klasycznych klocków w wiaderku czy nieco bardziej wymyślnych zestawów Lifestyle Aqua, charakteryzujących się w przeważającej części niebieskim kolorem. Wszystkie propozycje nadają się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Klocki drewniane z literkami do nauki alfabetu

Nauka poprzez zabawę to zdecydowanie najlepsza forma zdobywania wiedzy, szczególnie wśród najmłodszych dzieciaków. Poznawanie pierwszych literek alfabetu może być jeszcze ciekawsze, gdy wspólnej zabawie towarzyszyć będą klocki drewniane z literkami, jakie znajdują się w asortymencie m.in. marki BigJigs. Kolorowe elementy okraszone zostały drukowanymi literkami, z jakich można układać pierwsze słówka oraz nazwy otaczających przedmiotów. Każdy klocek ma przy tym inny kolor, co dodatkowo rozbudza ciekawość i wyobraźnię najmłodszych użytkowników.

Klocki drewniane w wiaderku

Poręczne wiaderko umożliwia przechowywanie wszystkich elementów w jednym miejscu, co zdecydowanie ułatwia zabawę oraz późniejsze porządkowanie. Klocki drewniane w wiaderku sprawdzą się jako prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, a w swoim asortymencie mają je takie firmy jak Bajo czy Goki.