reklamówka na rolce 5kg

Reklamówka na rolce – dlaczego warto stosować w firmach i domach mieszkalnych?

Pracownicy wielu branż stosują każdego dnia różnego typu opakowania, jak np. torebki foliowe. Jest to rozwiązanie wprost idealne, które charakteryzuje się wytrzymałością i pozwalają na bezpieczne transportowanie oraz przechowywanie zakupionych artykułów.

Czym się torebki foliowe na rolce?

Torebki foliowe, inaczej zrywki czy też po prostu reklamówki na rolce, to nic innego jak przezroczyste i jednorazowe niewielkie torebki, które są umieszczone na specjalnej rolce, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę podczas zrywania kolejnych foliówek. Taka reklamówka na rolce jest wykonywana z folii HDPE o niezwykle cennych właściwościach. Głównie wyróżnia ją to, że posiada większość niż inne materiały tego rodzaju. Zrywki są bardzo wytrzymałe, odporne na wilgoć i niektóre substancje chemiczne, a także i dość odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia. Foliówki wykorzystuje się na co dzień w różnorakich gałęziach przemysłu, a przede wszystkim i sklepach oraz w domach mieszkalnych. Klienci spotykają się z nimi w takich miejscach jak sklepy spożywcze, sklepy z niewielkimi przedmiotami (np. pasmanterie) oraz markety wielobranżowe, a także i na targowiskach czy w innych punktach sprzedaży. Takie reklamówki stosuje się na ogromną skalę nie tylko w całej Polsce, ale i na całym świecie. Do ich najcenniejszych zalet należą: trwałość, wygoda użytkowania, poręczność, atrakcyjna cena, ponadto umożliwiają szybko i bardzo łatwo odrywać kolejne foliówki. Dzięki temu zrywki na rolce na dobre zagościły w sklepach, ale i w restauracjach, na produkcji i w domach prywatnych.

Jakie jest zastosowanie reklamówek na rolce?

Reklamówki na rolce stosuje się głównie w różnego typu sklepach oraz i w marketach wielobranżowych, a także i na stoiskach targowych – z warzywami, owocami, pieczywem, mięsem i rybami. Zrywki znajdują zastosowanie każdego dnia również w punktach gastronomicznych. Często używa się ich także do pakowania oraz transportowania drobnych przemysłowych przedmiotów, tak na przykład śrubki. Dziś sklepy nie są w stanie obyć się bez foliówek.

Reklamówka na rolce jest używana na szeroką skalę w wielu różnych branżach. Zrywki na rolce to nie tylko znakomite rozwiązanie do sklepów, ale i mieszkań oraz domów prywatnych. Dzięki specjalnej rolce łatwiej przechowywać foliówki – w ten sposób można zaoszczędzić trochę miejsce, ponadto rolka pozwala na szybki dostęp do kolejnych sztuk reklamówek. Tego rodzaju rolkę najlepiej umieścić w szufladzie w kuchni, gdzie zwykle jest najbardziej potrzebna. Zaś w punktach sprzedaży najlepiej zakupić dodatkowo specjalny stojak, na którym umieszcza się foliówki dla pracowników, ale i dla klientów.

Gdzie kupować zrywki na rolce?

Menedżerowie sklepów spożywczych i marketów wielobranżowych czy też właściciele niewielkich stoisk oraz punktów sprzedaży z drobnymi przedmiotami koniecznie powinni zaopatrywać się regularnie w reklamówki na rolce. Takie rozwiązania cieszą się ogromną popularnością i skutecznie ułatwiają, a także przyspieszają pracę sprzedawcom oraz innym pracownikom sklepu. Równocześnie foliówki umożliwiają klientom odpowiednie zabezpieczyć zakupiony towar na czas transportu, a także i uniknąć zabrudzeń dłoni. Wysokiej jakości reklamówki foliowe na specjalnej rolce najlepiej kupować w sprawdzonych hurtowniach opakowań.

Materiał partnera