meble na zamowienie

Meble wykonane na zamówienie – zalety rozwiązania

Nawet nieduże wnętrze może być wygodne i funkcjonalne, jest jednak jeden warunek – musisz zagospodarować w nim każdy zakamarek. Każdy skos, kąt i wnęka musi mieć swoje przeznaczenie. W umeblowaniu niewymiarowych wnętrz pomogą Ci meble wykonane na zamówienie.

Dlaczego warto zainwestować w meble na zamówienie?

Meble na zamówienie pozwolą Ci wykorzystać każdy metr mieszkania. Jest to szczególnie ważne przy projektowaniu zabudowy kuchennej, która powinna być maksymalnie funkcjonalna. Ponadto, meble na zamówienie doskonale komponują się w otwartych kuchniach z przestrzenią salonową. Dzięki nim bez trudu dopasujesz kolorystykę i stylistykę mebli kuchennych do reszty pomieszczenia.

Decydując się na meble na wymiar zyskujesz możliwość precyzyjnego zaplanowania wystroju. Wybierzesz nie tylko kolor i rodzaj mebli, ale także materiał, fakturę, a nawet szczegóły takie jak rodzaj klamki czy uchwytów. Możesz też liczyć na wyższą jakość mebli, ponieważ meble wykonywane na zamówienie są znacznie trwalsze niż ich produkowani „taśmowo” kuzyni.

Meble na zamówienie to rozwiązanie dla klientów, którzy chcą mieszkać w oryginalnym wnętrzu. Dzięki pomocy projektanta wnętrz, urządzisz mieszkanie, które będzie dokładnym odzwierciedleniem Twoich potrzeb. Gdzie każde pomieszczenie będzie dostosowane nie tylko do Twojego gustu, ale także do stylu i rytmu życia, jaki Ci odpowiada.

Minusy mebli na wymiar

Niestety, żadne rozwiązanie nie jest idealne. W przypadku mebli na wymiar minusem jest ich cena, wyższa niż koszt mebli produkowanych seryjnie. Poniesione koszty szybko się jednak zwracają, gdy dzień po dniu możemy cieszyć się funkcjonalnym i spójnym wnętrzem, w którym wszystko będzie do siebie idealnie pasować.

Drugą wadą jest czas oczekiwania na meble. Dlatego, by przyśpieszyć realizację mebli, najlepiej zamówić je jeszcze zanim zaczniemy remont. Jeśli dobrze zaplanujemy harmonogram, nowiusieńkie meble dotrą do nas od razu po zakończeniu prac związanych z malowaniem, wymianą podłóg i sufitu. Wybierając stolarnię, której powierzymy wykonanie mebli, powinniśmy stawiać na jakość i doświadczenie, warto też poczytać opinię w Internecie albo popytać znajomych. Jednym z doświadczonych producentów mebli na wymiar jest Stolarnia Przybylski spod Poznania.

Materiał partnera