Fototapety z własnego zdjęcia

Nadal bardzo chętnie dekorujemy wnętrza za pomocą fototapet. Wielość wzorów powoduje, że nie ma dwóch takich samych mieszkań. Aranżację tworzą bowiem również pozostałe dodatki. A jeśli chcemy mieć prawdziwie oryginalny dom, postawmy na fototapety z własnego zdjęcia. To najlepszy wybór na niezwykły salon.

Popularność fototapet

Niegdyś fototapety były uznawane za kiczowate. Oklepane wzory, powtarzające się kolory i kiczowate widoki sprawiały, że mało kto chciał je przyklejać na ścianie. Teraz wszystko się zmieniło. Fototapety są sposobem na nowoczesne i oryginalne wnętrza. Można dzięki nimi stworzyć zupełnie nowy charakter pomieszczenia, a nawet – optycznie powiększyć przestrzeń. A jeśli szukamy innego, niezwykłego pomysłu – postawmy na fototapety z własnego zdjęcia.

Wybierz własne zdjęcia i spraw, że wnętrze będzie wyjątkowe

Fototapety, na których widzimy własne zdjęcia, zawsze będą wywoływać przyjemne wspomnienia. Szczególnie, kiedy na fotografii razem z nami są kochane przez nas osoby. Fototapety powinny być wydrukowane na wysokiej jakości papierze, tylko wtedy nadruk faktycznie będzie ładnie się prezentować – mówi nasz rozmówca ze sklepu internetowego Kraina Barw. Fototapety ze zdjęciami mogą być drukowane na dwóch rodzajach papieru – papierze lateksowym bądź winylu na flizelinie. Winyl na flizelinie jest szczególnie wytrzymałym materiałem. Jeśli dodatkowo zostanie zalaminowany, nie będzie mu straszny ani wilgoć, ani kuchenne zabrudzenia.

Gdzie kupić fototapety?

Fototapety najlepiej jest kupować w sklepach internetowych. Sprawdźmy czy to sprawdzone i popularne miejsce zakupów, a potem – złóżmy zamówienie. Otrzymamy w zamian znacznie bogatszą ofertę oraz zdecydowanie bardziej korzystne ceny, a fototapetami udekorujemy nie tylko kuchnię, ale również salon, sypialnię i pozostałe pomieszczenia w domu.

Materiał partnera