dywan kayoom typu shaggy

Czy zakup dywanu do domu jest dobrym pomysłem?

Dywan – ponadczasowa moda, która trwa.

Wiele osób zastanawia się, czy zakup dywanu do domu jest dobrym pomysłem? Okazuje się, że rozwiązanie to wiąże się z wieloma zaletami. Nowoczesny dywan może być nie tylko ozdobą danego wnętrza mieszkalnego, ale również zabezpieczeniem znajdującej się w nim podłogi.

Aranżacja pomieszczeń mieszkalnych, znajdujących się w domu lub mieszkaniu, wiąże się z zakupem poszczególnych elementów wyposażenia. Osoby, które na co dzień przebywają w danym wnętrzu, często zastanawiają się, czy warto kupić dywan do posiadanej przez siebie sypialni, salonu, pokoju młodzieżowego czy też kuchni. Po przejrzeniu dostępnych w sprzedaży produktów okazuje się, że dobrze dobrany dywan może być nie tylko atrakcyjną dekoracją wnętrza, ale również może pełnić wiele dodatkowych funkcji. Dlatego też to rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród właścicieli niewielkich mieszkań, jak i domów o bardzo dużym metrażu. Dobrej jakości dywan może dominować w wystroju lub też podkreślać charakter danego wnętrza. Może on spajać wszystkie elementy aranżacji w taki sposób, aby wspólnie tworzyły one jedną, idealnie pasującą do siebie całość. Przed podjęciem decyzji zakupowej, dotyczącej dywanu do wnętrza, warto zastanowić się nad układem mebli w pomieszczeniu. To ułatwi decyzję dotycząca tego, jaki kształt i wielkość tego wyrobu należy wybrać, aby idealnie wkomponował się on w przestrzeń mieszkalną. W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na dywany syntetyczne, głównie z powodu tego, że są to produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w czyszczeniu.

Czy zakup dywanu do domu jest dobrym pomysłem? – dlaczego warto wybierać dywany Shaggy?

Solidnie wykonany dywan syntetyczny może znaleźć się nie tylko w salonie czy w sypialni, ale również w pomieszczeniach, w których na co dzień panują bardzo niekorzystne warunki zewnętrzne, w tym para wodna, wilgoć czy też ryzyko szybkiego zabrudzenia podłogi. Właściciele domowych sypialni i salonów mogą zdecydować się na popularne dywany Shaggy z kolekcji Manhattan. Produkty te posiadają bardzo wysokie runo, które jest wykonane z trwałej przędzy poliestrowej. Dzięki temu rozwiązaniu, posiadany włochacz nie ulega odkształceniom, przebarwieniom czy też ścieraniu pod wpływem codziennej eksploatacji. Szeroka gama kolorów sprawia, że dywany Shaggy można dopasować do aranżacji każdego wnętrza. Wyroby te posiadają bardzo dobrą izolacją od zimnego podłoża. Ich przyjemne w dotyku, miękkie, puszyste i sprężyste runo podwyższa komfort korzystania z danego pomieszczenia. Dzięki temu świetnie nadają się one do strefy wypoczynkowej w salonie lub też obok miejsca, gdzie znajduje się łóżko w sypialni. Dobrej jakości dywan Shaggy świetnie tłumi dźwięki w pomieszczeniu. Wysokie, ale wykonane z syntetycznej przędzy runo, jest odporne na ataki moli, pleśnienie, jak również namnażanie się roztoczy. Świetną propozycją są również dywany kolekcji Kayoom. Są to dywany z runem o wysokości 2,5 cm. Dodatkową zaletą tych dywanów jest antypoślizgowe podłoże, które gwarantuje brak przesuwania się produktu na każdym rodzaju podłogi.

szary dywan

Nowoczesny dywan sznurkowy OUTDOOR- Matrix 02- piaskowy beż

Ozdoba pomieszczeń kuchennych i łazienek – dywany sznurkowe

Panujące dawniej przekonanie, że w pomieszczeniach kuchennych i łazienkach nie mogą znajdować się dywany, okazało się błędnym. Miejsca te mogą być ozdobione przez wysokiej jakości produkty, dobrane specjalnie do warunków, jakie panują w tego rodzaju wnętrzu. Godnymi polecenia wyrobami są dywany antypoślizgowe Heos New, dedykowane właścicielom kuchni i łazienek, którym zależy na podkreśleniu designu tych pomieszczeń, a jednocześnie podwyższeniu komfortu korzystania z dostępnej przestrzeni. Znajdujące się w naszym sklepie internetowym jarmarkeurope.pl nowoczesne dywany ze spodem wykonanym z bawełny pokrytym warstwą antypoślizgową, nie ulegają podwijaniu i przesuwaniu się. Wyroby te mają łatwe do czyszczenia, bardzo niskie runo, które nie gromadzi w swoim wnętrzu zanieczyszczeń i jest odporne na pleśnienie. Polecane przez nas produkty mogą znajdować się w niewielkiej odległości od szafek kuchennych, blatów roboczych, jak również toaletek łazienkowych czy kabin prysznicowych oraz wanien. Wyroby zaliczane do tej kategorii można z łatwością dopasować do metrażu danego pomieszczenia. Godnymi zainteresowania wyrobami z tej kategorii mogą być oferowane przez nas dywany sznurkowe. Kolekcja Matrix to produkty, które świetnie sprawdzą się także jako ozdoba podłogi w przedpokoju, holu lub korytarzu. Można wybrać wyroby w wersji dwustronnej z kolekcji Modern, które nie posiadają osnowy. Tkane maszynowo dywany sznurkowe nie ulegają zjawisku naelektryzowania.

Nowoczesne dywany, dostępne w naszym sklepie internetowym jarmarkeurope.pl, mogą znaleźć się w wielu domach i mieszkaniach. Produkty te świetnie odnajdą się, zarówno w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym, jak i w kuchni, łazience czy w sypialniach.

Materiał partnera