Ciekawe modele klimatyzatorów do mieszkania

W okresie poprzedzającym lato i w trakcie trwania tej najcieplejszej pory roku, coraz więcej osób poważnie rozważa zakup oraz zainstalowanie klimatyzatora do swojego mieszkania. W sprzedaży dostępny jest duży wybór różnych rodzajów klimatyzatorów przeznaczonych do chłodzenia lokali mieszkalnych. Jakie modele klimatyzatorów warto wybrać do klimatyzowania swojego mieszkania?

Airwell HKD

Jedną z firm oferujących dobre jakościowo modele klimatyzatorów jest przedsiębiorstwo Arctic-klimat. Oferują oni przykładowo klimatyzator marki Airwell – jest to nowoczesny, a zarazem ekonomiczny klimatyzator, który idealnie dopełni aranżacji każdego mieszkania. Dzięki swojemu stylowemu wyglądowi, będzie doskonale prezentował się w nowoczesnych wnętrzach. Co ważniejsze, w przypadku mieszkań wchodzących w skład wspólnot mieszkaniowych, urządzenie to jest ciche i szybko osiąga pożądaną temperaturę. Większość zarządców budynków mieszkalnych wymaga bowiem, aby lokator uzyskał zgodę na umieszczenie klimatyzatora w swoim mieszkaniu. Konieczność ta wynika przede wszystkim z instalacji jednostki zewnętrznej urządzenia, która zwykle umieszczana jest na balkonie. Aby nie zakłócała ona odpoczynku innych mieszkańców, koniecznym warunkiem jest jej cicha praca. Klimatyzator Airwell HKD spełnia doskonale to kryterium, dlatego nie ma żadnego problemu z uzyskaniem zgody administracji na jego instalację w danym mieszkaniu. Oprócz funkcji chłodzenia, klimatyzator Airwell HKD posiada także specjalny filtr fotokatalityczny i antybakteryjny, którego zadaniem jest usuwanie z powietrza obecnego w mieszkaniu wszelkich wirusów i bakterii. Dzięki jego obecności w lokalu mieszkalnym, powietrze będzie nie tylko o odpowiedniej temperaturze, ale przede wszystkim zdrowe.

Mitsubishi EF-Design

Firma Mitsubishi należy do najlepszych producentów klimatyzacji. Ten model klimatyzatora dostępny jest w aż trzech wersjach kolorystycznych: czarnym z połyskiem, srebrnym matowym oraz białym z połyskiem. Produkt ten jest także laureatem prestiżowej nagrody Product Design Award. Klimatyzator Mitsubishi EF-Design, dzięki swojemu nowoczesnemu designowi oraz dostępności w trzech kolorach, może zostać idealnie dopasowany do kolorystyki danego wnętrza. Można go więc szczególnie polecić tym osobom, które lubią, kiedy wszystkie elementy wyposażenia ich mieszkania są do siebie idealnie dopasowane. Klimatyzator ten został wyprodukowany z użyciem najnowszej technologii, dzięki czemu zapewnia nie tylko wydajne chłodzenie, ale także bardzo niski poziom generowanego hałasu, których dochodzi do jedynie 21 dB. Idealnie sprawdzi się więc jako urządzenie chłodzące do mieszkań wchodzących w skład wspólnot mieszkaniowych, które wymagają cichej pracy od urządzeń klimatyzacyjnych.

Materiał partnera