Jak skutecznie sprzedać używaną maszynę? Podpowiadamy.

Masz do sprzedania maszynę przemysłową lub sam jesteś zainteresowany zakupem takiego przedmiotu? Skorzystaj z usług giełdy międzynarodowej Exapro! Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo czasu, nerwów oraz zwiększy prawdopodobieństwo finalizacji sprzedaży!

Exapro jest międzynarodową firmą zajmującą się pośrednictwem w sprzedaży maszyn, usprawniając oraz znacznie przyspieszając cały ten proces. Wystarczy założyć bezpłatne konto na ich stronie internetowej i już można dodawać dowolną liczbę ogłoszeń, do których Exapro nie zastrzega sobie wyłączności – oznacza to, iż klient może dowolnie zamieszczać je na innych serwisach oraz nie poniesie w związku z tym żadnych konsekwencji.

Na czym opierają się działania firmy Exapro?

W związku z tym, iż Exapro jest firmą międzynarodową, każda, dodana za pośrednictwem ich strony oferta przetłumaczona zostanie na osiem innych języków: na angielski, francuski, czeski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski oraz na turecki. Oznacza to również, że jeśli to my będziemy poszukiwać danego produktu, to również otrzymamy oferty z całego świata, z których z powodzeniem będziemy mogli skorzystać. W kontaktach ze sprzedawcami pomogą nam pracownicy firmy Exapro, którzy sprawnie poprowadzą nas przez kolejne etapy sprzedaży. Ponadto zajmą się również optymalizacją i promocją naszego ogłoszenia, dzięki czemu trafi ono do odbiorców, którzy faktycznie będą zainteresowani dokonaniem zakupu. Wyodrębnieni oni zostaną między innymi na podstawie swojego spersonalizowanego newsletteru. Korzystając z usług giełdy Exapro zwiększamy grono potencjalnych odbiorców naszego ogłoszenia – liczba klientów firmy co miesiąc wynosi bowiem ponad 300 000. Na ich ewentualne pytania w pierwszej kolejności odpowiadają agenci firmy, co pozwala nam zaoszczędzić cenny czas, a pracownikom wyodrębnić osoby, który faktycznie są zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty.

Do sfinalizowania transakcji dochodzi w momencie, gdy obie strony dadzą znać agentowi, iż są usatysfakcjonowane jej warunkami. Proces odbywa się wtedy już bezpośrednio między kupującym a sprzedającym.  W przypadku, gdy osób zainteresowanych zakupem będzie więcej niż jedna, to oferujący sam decyduje z kim nawiąże dalszą współprace oraz w czyje ręce przekaże swój produkt.

Jakie produkty można znaleźć na giełdzie Exapro?

Maszyny do elektroniki i energetyki (m.in.: generatory, transformatory, obwody drukowane, półprzewodniki)

Maszyny faramcetyczne-chemiczne (m.in.: granulatory, liczarki, mieszadła, młynki, powlekarki do tabletek, urządzenia analityczne)

Maszyny przemysłowe (m.in.: kompresory, ładowarki, roboty, pompy sprężarki)

Maszyny do obróbki drewna (m.in.: czopiarki, dłutarki, konturówki, okleiniarki, piły, szlifierki)

Maszyny poligraficzne (m.in: maszyny do przetwarzania papieru i tektury, maszyny offsetowe, maszyny do druku etykiet, maszyny do kopert)

Maszyny do obróbki metalu (m.in.: frezarki, strugarki, szlifierki, tokarki, wycinarki)

Maszyny do obróbki blachy (m.in.: giętarki, nożyce, spawarki, walcarki, wykrawarki, zaginarki)

Maszyny do pakowania i przechowywania (m.in.: etykieciarki, kartoniarki, maszyny kontrolne, rozlewarki, wykrywacze metalu)

Maszyny do przetwarzania żywności (m.in.: maszyny do produkcji czekolady, maszyny do przetwórstwa warzyw i owoców, piece do kawy, wędzarnie)

Maszyny do tworzyw sztucznych (m.in.:  maszyny do recyklingu, piły do plastiku, roboty do wtryskarek, wtryskarki)

Pełna oferta firmy Exapro obejmuje około 48 000 maszyn od ponad 10 000 różnych dostawców z całego świata. Szeroki i różnorodny asortyment sprawia, że z pewnością każdy klient znajdzie produkt, który w 100% będzie odpowiadał jego potrzebom oraz możliwościom finansowym. Szczegóły oferty znaleźć można pod adresem: https://www.exapro.pl.

Kto powinien skorzystać z usług giełdy Exapro?

Oferta Exapro kierowana jest do dużych, międzynarodowych korporacji, małych lokalnych firm oraz osób, które zależy na szybkim i wygodnym zakupie lub sprzedaży danej maszyny. Korzystanie z usług Exapro to również doskonały sposób na zwiększenie obrotów firmy, która zajmuje się sprzedażą maszyn.

Materiał partnera