Artykuł sponsorowany

Żmudne i nudne prasowanie w domu? Jest na to sposób: prasowacz parowy

Żmudne i nudne prasowanie w domu? Jest na to sposób: prasowacz parowy

Nie lubisz prasowania? Na samą myśl o stercie zgniecionych, upranych ubrań boli Cię głowa? Ciągle przekładasz ten obowiązek na później, aż w końcu nie masz czego na siebie włożyć? Jest na to sposób – prasowacz parowy. Dzięki niemu Twoja znienawidzona czynność zajmie Ci mniej czasu i wysiłku.

Prasowacz parowy w wersji mini – dla minimalistów

Prasowaczy parowych, podobnie jak klasycznych żelazek i desek do prasowania, jest wiele. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. W tym minimaliści – osoby, które nie lubią gromadzić rzeczy. Dlatego idealnym produktem do wygładzania ubrań w tym przypadku będzie mini parownica – posłuży Ci nie tylko w domu, ale także poza nim – w podróży prywatnej czy biznesowej. Tego typu produkt wygładzi wszystkie rodzaje ubrań, poradzi sobie też z wyprasowaniem falban, koronek czy plisów. Zajmie niewiele miejsca w szafie. Jest bezprzewodowy – dzięki temu możesz z niego korzystać z dowolnego miejsca w domu.  

Prasowacz parowy w wersji maxi – dla dużej rodziny

Jeśli jednak masz zdecydowanie większe potrzeby i jesteś przekonany, że mini parownica nie jest w stanie ich spełnić, zawsze możesz zainwestować w wersję maxi. Tego typu produkt jest zasilany energią elektryczną, a swoim wyglądem przypomina niewielki odkurzacz. Posiada zbiornik na wodę, wysięgnik, na którym należy wieszać prasowane ubrania, a także wygodną w obsłudze dyszę – to ona jest odpowiedzialna za dokładne wygładzenie wszelkich zagnieceń. Prasowacz może pięciokrotnie skrócić domowe prasowanie przy zachowaniu dokładnie takiej samej jakości wykonanej pracy. Dzięki niemu prasowanie nie będzie już takie straszne jak kiedyś. Jeśli jesteś zainteresowany, zajrzyj na stronę sklepu internetowego SteaMaster.pl – znajdziesz tam wiele różnego rodzaju modeli prasowaczy parowych. Na pewno znajdziesz tam artykuł, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Nie jest to duży wydatek – prasowacze prezentowane na SteaMaster.pl posiadają atrakcyjne ceny.

Podsumowanie

Prasowacz parowy może przydać się w każdym domu – niezależnie do tego, czy ma duże czy niewielkie potrzeby. Sprawdź ofertę produktową na stronie SteaMaster.pl i wybierz odpowiedni model dostosowany do Twoich potrzeb! 

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy