Artykuł sponsorowany

Zestawy ceramiczne jako pomysł na prezent

Zestawy ceramiczne jako pomysł na prezent

Zestaw ceramiczny może być unikatowym pomysłem na prezent. Zadowoli nowożeńców, dziadków, rodziców albo bliską przyjaciółkę. Sprawdzi się jako prezent na wyjątkowe okazje jak urodziny, Dzień Matki albo Walentynki, ale jednocześnie zachwyci także na stole podczas zwykłego niedzielnego obiadu. Jest estetyczny, trwały i przykuje uwagę gości wyjątkowymi wzorami i kolorystyką. Przetrwa długie lata i może być przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Estetyka i funkcjonalność

Jeżeli szukasz nieszablonowego pomysłu na prezent, to zakup zestawu ceramicznego może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Jak przyznaje pracownik firmy Manufaktura w Bolesławcu Sp. z o.o. Sp. k.:

Zestawy ceramiczne cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ są niepowtarzalne. Ceramiki z Bolesławca nie można pomylić z żadną inną, ponieważ jej cechą charakterystyczną jest specjalna technika wytwarzania tzw. technika stempelkowa. Są wytwarzane i malowane ręcznie. W ofercie można znaleźć całe zestawy na Boże Narodzenie, Dzień Matki, Wielkanoc, Walentynki. Doskonale zatem sprawdzają się na prezent na konkretną, większą okazję. Z powodzeniem całe zestawy goszczą na stołach naszych klientów zarówno podczas uroczystości rodzinnych, jak i na co dzień. Zachwycają intensywnością kolorów i misternymi wzorami.

Walorem naczyń ceramicznych jest możliwość zapiekania w nich jedzenia w piekarniku w wysokiej temperaturze. Można je myć w zmywarkach i podgrzewać w mikrofalówce.

Różnorodność poszczególnych części

Kolejnym ogromnym atutem zestawu ceramicznego jest to, że można skompletować go z tych elementów, które faktycznie zamierzamy użytkować. Można zatem zakupić na prezent określone części składowe i jednocześnie zostawić obdarowanym możliwość zakupienia kolejnych, nowych elementów. W ten sposób zestawy ceramiczne mogą być dopasowane do konkretnych potrzeb i upodobań i kompletowane przez kolejne lata. Możemy kompletować zestaw, zaczynając od talerzy deserowych, po wazę, sosjerki, na solniczce i pieprzniczce skończywszy.

Do wyboru mamy typowe kolekcje ślubne, kwiatowe, wzory tradycyjne i bardziej nowoczesne.  Wśród zestawów ceramicznych na prezent znajdziemy też akcesoria stanowiące wyposażenie łazienki, dekoracje świąteczne i ogrodowe albo zestawy do sushi.

Zestawy ceramiczne z Bolesławca są piękne i funkcjonalne. Charakteryzują się wyjątkowym designem i najwyższą jakością. Zawsze ucieszą każdego obdarowanego. Potrafią służyć przez długie lata.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy