Artykuł sponsorowany

Trendy w biżuterii na 2019

Trendy w biżuterii na 2019
Biżuteria to dodatek, który każda kobieta z chęcią kupuje, a potem z dumą nosi. Jednak tak samo jak każdy inny trend, również ten związany z biżuterią zmienia się. Z tej racji postanawiamy doradzić, co w bieżącym roku będzie na topie!

Połączenie delikatności i subtelności z błyskiem, jako podkreślenie kobiecych walorów

W tym roku zdecydowanym numerem jeden będą złote celebrytki. To delikatne, złote naszyjniki noszone blisko z zawsze aktualnymi zawieszkami takimi jak serce, czy znak nieskończoności. Nie tylko wyglądają- każdy taki łańcuszek może mieć dla nas indywidualną, ukrytą symbolikę. Złote celebrytki to prawdziwy krzyk mody, który będzie ,,na czasie” jeszcze bardzo długo.

Wspomnienia połączone z wdziękiem, czyli pamiątkowe, własnoręczne wyroby

Wakacje kojarzą się każdemu z morzem, szumem fal i oczywiście muszelkami. To one będą odgrywały ważną rolę na tegorocznym rynku modowym. Nawlekając znalezione przez nas muszelki i kamyczki możemy stworzyć coś, co w najbliższym czasie zrobi furorę. Jak widać, coś , co wydaje się być banalne, jest w stanie zawirować modowym światem. Oczywiście nie będą to same naszyjniki. Na czasie będą także kolczyki czy bransoletki.

Nie tylko górne partie ciała, w tym sezonie równie ważne będą kostki

Zbliżający się sezon letni przyniesie nam wiele modowych niespodzianek. Oprócz muszelkowej biżuterii będą to również ozdoby na kostki. Te delikatne, subtelne bransoletki docenili już tacy projektanci jak Marni czy Chloe. Do tego rodzaju ozdoby można również dołączyć przywieszkę, czy muszelkę. Połączenie kilku modowych trendów na pewno sprawi, że zostaniemy docenieni i wyróżnieni spośród tłumu. Jak widać trendy nie przemijają, one powracają. Dobrym przykładem są złote celebrytki, które można już od wielu lat ujrzeć na szyjach kobiet.  Nie potrzeba też dużo wysiłku by za modą nadążyć. Coś można zmodyfikować, coś połączyć i tak oto powstaną nam najnowsze perełki, przykładowo wyroby z muszelek. Świat biżuterii jest otwarty dla wszystkich, wystarczy tylko chcieć.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy