Artykuł sponsorowany

Torty dla firm - idealne rozwiązanie na imprezę firmową

Torty dla firm - idealne rozwiązanie na imprezę firmową

Tort prosto z cukierni to nieodłączny element wielu imprez. Jest on często kluczowym punktem przyjęcia, wyczekiwanym przez gości, którzy robią zdjęcia na pamiątkę, a później dzielą się wrażeniami dotyczącymi jego smaku i wyglądu. Dlatego też organizatorzy przywiązują wagę do wyboru ciasta. Ciekawym rozwiązaniem są również torty na imprezy firmowe. Czy to dobra opcja?

Tort na imprezie firmowej

W imprezach firmowych z reguły uczestniczy wiele osób, dlatego zamawia się catering, w którego skład wchodzą zarówno gorące dania oraz słone przekąski, jak i słodkie desery do kawy. Często organizatorzy przyjęć decydują się również na tort. Jest to świetna opcja zwłaszcza wtedy, gdy firma świętuje jakiś sukces, urodziny czy zamknięcie dużego projektu.

Pyszny tort będzie symbolem celebracji, a także nagrodą za dotychczasowe wysiłki i starania. Można też za jego pomocą wyrazić wdzięczność klientom, pracownikom czy partnerom biznesowym – podpowiada pracownik Cukierni Radzikowski.

Atmosfera świętowania, którą wprowadza tort, może zbliżyć do siebie współpracowników, którzy będą wymieniali między sobą uwagi dotyczące deseru. Poza tym, kogo słodka przekąska nie wprowadza czasem w lepszy nastrój?

Jaki tort wybrać na imprezę firmową?

Wybór smaku tortu może nie być łatwą decyzją. W końcu każdy ma inny gust, lubi inne kremy, masy i dodatki. Dlatego niektórzy mogą zdecydować się na bezpieczną opcję klasycznych smaków, takich jak śmietankowy czy czekoladowy. Czasem dobrym pomysłem może być też wybór mniej oczywistych rozwiązań. W profesjonalnych cukierniach na klientów czekają propozycje tortów kawowych, orzechowych, owocowych, a nawet bezowych. Ich smak będą wzbogacały dodatki w postaci owoców, posypek, kwiatów czy dekoracji z masy cukrowej.

Wygląd tortu jest równie ważny co smak, zwłaszcza w przypadku imprezy firmowej. Bardzo dobrym pomysłem jest nawiązanie estetyką do danej marki. Wykwalifikowani cukiernicy będą potrafili przyozdobić deser logiem danego przedsiębiorstwa czy wykonać dekorację nawiązującą do tego, czym się ono zajmuje. Dobrze przygotowane torty na imprezy firmowe są często spersonalizowane, co świadczy o ich wyjątkowości. Goście przyjęcia na pewno docenią pomysłowość i wykonanie deseru.

Tort warto zamówić w cukierni cieszącej się dobrymi opiniami zadowolonych klientów. Warto zwrócić uwagę na trzy kwestie – smak ciasta, staranność wykonania, a także bezpieczny transport. Profesjonalni cukiernicy skupią się przede wszystkim na poznaniu potrzeb i preferencji swoich klientów. Tort musi być odpowiednio duży, smaczny oraz nienagannie udekorowany zgodnie z ustaleniami. Taki efekt można uzyskać korzystając z usług doświadczonych specjalistów.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy