Artykuł sponsorowany

Szklana kabina prysznicowa na wymiar, czyli rozwiązanie do nietypowych łazienek

Szklana kabina prysznicowa na wymiar, czyli rozwiązanie do nietypowych łazienek

W polskich mieszkaniach często występuje problem niewielkich albo niewymiarowych łazienek. W takich mało ustawnych pomieszczeniach liczy się każdy centymetr powierzchni, dlatego warto skorzystać z usług na wymiar. Dotyczy to między innymi kabiny prysznicowej, która zwykle zabiera sporą część dostępnej powierzchni. Jakimi wskazówkami aranżacyjnymi warto się kierować?

Kabina gotowa czy na wymiar?

Zakup gotowej kabiny prysznicowej lub już wykonanej szyby to z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić czas. „Od ręki” można bowiem otrzymać użyteczny produkt, w dodatku w dobrej cenie. W przypadku przeciągających się remontów szybka realizacja zamówienia okazuje się bardzo przydatna. Natomiast ta opcja nie jest pozbawiona wad. Pamiętaj o tym, że w przypadku mniej typowych pomieszczeń zawsze trzeba będzie iść na jakiś kompromis i wybierać jedynie spośród dostępnych wymiarów. Te 10 centymetrów więcej lub mniej może zaważyć na funkcjonalności łazienki i wymusza zastosowanie określonego układu mebli i armatury.

Czemu kabina na wymiar jest dobrym pomysłem?

Szklana kabina na wymiar jest wyrobem opracowanym idealnie pod dane pomieszczenie. Można zatem uzyskać dokładnie takie parametry w zakresie wysokości i szerokości, jakich potrzebujesz. Wybór szklanej kabiny prysznicowej na wymiar stwarza znacznie większe możliwości aranżacji łazienki, nawet jeśli ma ona nietypowy metraż, skosy itd. Takie rozwiązanie będzie idealne dla wszystkich klientów indywidualnych, ale również właścicieli obiektów, którzy stawiają na spersonalizowane i jakościowe produkty.

Nowoczesne kabiny na wymiar – gdzie je zamawiać?

Nowoczesną kabinę na wymiar możesz zamówić u wykonawcy, który specjalizuje się w wykonywaniu doskonałych gatunkowo elementów do łazienki. Dobrym pomysłem będzie skierowanie się do firmy oferującej profesjonalną obróbkę szkła na wymiar. Jedną z nich jest Majster Glass. Przedsiębiorstwo oferuje kabiny dostosowane idealnie do danej łazienki – dostępne zarówno z brodzikiem, jak i odpływem liniowym. Wśród oferowanych wariantów znajdują się modele ze szkłem przezroczystym, ze szkłem matowym, z wzorami piaskowanymi, z pofałdowaną powierzchnią itd. Można ponadto wybierać spośród różnych opcji kolorystycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjaliści z tej firmy są w stanie spełnić każde upodobania klientów. Wszystkie one są wykonane z bardzo wytrzymałego szkła laminowanego hartowanego, które jest odporne na uderzenia i naprężenia. Z kolei laminowanie pozwala umieścić między taflami dowolne materiały dekoracyjne.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy