Artykuł sponsorowany

Rabat Orange open, open extra, a teraz Love

Rabat Orange open, open extra, a teraz Love
Rabat Orange Open Ekstra jest przyznawany nie tylko przy posiadaniu usług stacjonarnych, ale też jeśli ma się usługę Internetu LTE dla domu lub Orange Strefy. Dodatkowo, żeby rabat mógł się aktywować, trzeba przedłużyć umowę i/lub podpisać z operatorem nową. Orange Open Extra możemy otrzymać wtedy, gdy na naszym koncie mamy usługi komórkowe i stacjonarne, Orange Open jest naliczany od ilości numerów, ale w nim mogą być też telefony komórkowe i stacjonarne, jak również same komórki. Na stronie internetowej Orange znajduje się specjalny kalkulator usług, aby w możliwie łatwy sposób przewidzieć, ile rabatu zostanie przyznane finalnie. Nazywa pakietu Orange Love obowiązuje od niedawna, została wprowadzona 10 lutego 2017 roku. Pakiet ten reklamowany jest hasłem, że wszystko razem, co możemy otrzymać w pakiecie jest „za mniej niż 3 zł dziennie”.

Orange Love - najnowsza wersja rabatu Orange open

Co zatem mamy w tym pakiecie za 3 zł dziennie? Po pierwsze dostajemy Orange Światłowód, po drugie telewizję 4K, następnie nielimitowane rozmowy, jedną umowę i jeden rachunek na wszystko, a także bezpłatną instalację wszystkich usług. Światłowód w Orange Love dostajemy w ilości 100Mb/s. Nielimitowane rozmowy z telefonów komórkowych oraz SMS-y, wraz z mobilnym Internetem 3GB. Telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami w kraju i za granicą i telewizję 4K – Orange z zakresem 97 kanałów, w tym 33 w jakości HD. To jednak nie wszystko, bo trzeba wspomnieć od razu o sprzęcie, z pomocą którego będziemy mogli korzystać z tych wszystkich usług. Po pierwsze – modem FunBox 3.0 z superszybkim Wi-Fi, transferem danych z prędkością osiągalną do tej pory tylko przy połączeniu przewodem. Zaś do odbierania sygnału telewizyjnego – dekoder TV Samsung z jakością 4K Ultra HD, nagrywaniem do 3 kanałów jednocześnie, jak również setkami filmów do wyboru z poziomu platformy VOD.

All you need is Love – według Orange

Według Orange, pakiet usług Orange to najkorzystniejsze połączenie usług mobilnych i domowych. Klient zyskuje wraz z wyborem tej oferty niespotykaną dotąd wygodę w spójnym korzystaniu z usług telefonicznych, internetowych i odbioru sygnału telewizyjnego. Podkreślana jest zwłaszcza - najlepsza z możliwych kompilacja usług mobilnych i stacjonarnych, mająca wręcz znamiona technologii przyszłości w swoim prywatnym domu. W abonamencie są ujęte nielimitowane rozmowy, a także preferencyjne opcje nabycia nowoczesnych telewizorów i smartfonów.

Zaspokojenie skumulowanych wysokich oczekiwań - rabat Orange Open

Internet – to do wyboru Neostrada o prędkości do 80 Mb/s lub ultraszybki Internet – Orange Światłowód o prędkości 100, 300 albo 600 Mb/s. Dzięki tym łączom, możliwe jest oglądanie filmów i seriali online bez jakichkolwiek zakłóceń. Zaś w grach nie doprowadzi nas do frustracji długi czas buforowania, zacinania się i przerywania gry w najbardziej fascynującym momencie, gdy musimy zdobywać akurat kolejne punkty i poziomy. Poza tym, superszybki transfer danych nie zależy od ilości użytkowników korzystających z sieci. Telewizja – dająca szeroki wachlarz kanałów rozrywkowych, przyrodniczych i edukacyjnych dla całej rodziny. 159 kanałów w doskonałej jakości 4K, a 69 w HD – to całe morze nowości i premier, zaledwie na wyciągnięcie ręki z pilotem z poziomu fotela lub kanapy. Abonament komórkowy Orange Love – z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, co miesiąc 3GB Internetu oraz możliwość wyboru spośród szerokiej gamy nowoczesnych smartfonów, które można dokupić w atrakcyjnych cenach. Na koniec stacjonarny telefon domowy – w ramach pakietu Love możemy wykonywać telefoniczne połączenia internetowe. Dla tego aparatu także obowiązują rozmowy nielimitowane i dotyczą one rozmów krajowych stacjonarnych, połączeń międzynarodowych do Unii Europejskiej, USA i Kanady, a także komórkowe do USA i Kanady.

Orange Love to związek z operatorem na dłużej, więc...

Decyzja o wyborze pakietu Orange Love determinuje kolejne wybory w ramach sieci tego samego operatora. W przypadku, kiedy posiadamy Internet z sieci Orange warto od razu można pomyśleć o zakupie dobrego routera. Chwalony za swoje parametry jest ostatnio router ADSL, który umożliwia swobodne wykorzystanie szerokopasmowego Internetu, dostarczanego między innymi przez Neostradę. Jego cena zakupu to koszt około 200-400 zł. Wprawdzie można wybierać spośród szerszej gamy podobnych urządzeń dostępnych teraz na rynku, jak jak: D-Link DWR-921, Alcatel Link Zone 4G LTE, TP-Link Archer VR600, Huawei B593 czy TP-Link TL-MR6400. To jednak wybierając router ADSL zyskujemy kilka ważnych pozytywów. Jedną z nich jest wyjątkowa szybkość przesyłania danych, podczas gdy większość z routerów działa ze standardową prędkością do 300 Mb/s. Router ADSL ma możliwość podpięcia większej ilości anten, a większa ilość anten, to automatycznie lepszy zasięg Internetu. Router ADSL ma poza tym anteny odkręcane, które można dowolnie wymieniać w zależności od zmieniających się potrzeb domowników. Co ważne, router ADSL pozwala na zainstalowanie alternatywnego oprogramowania, które jest wygodne do przy zamierzeniu zmniejszenia mocy nadajnika, jeśli nie potrzebujemy szczególnie dużej. Ów typ routera ważny jest z punktu widzenia różnych opcji, gdy w domu mamy dzieci i chcemy panować nad tym, co oglądają i o jakich porach. Pozwala on na zakodowanie opcji kontroli rodzicielskiej, a tym samym ograniczeniu dostępu do Internetu w określonym czasie najmłodszych domowników. To samo z blokadą dostępu do stron stricte dedykowanych dla dorosłych oraz portali społecznościowych. Pomocne wskazówki przy wyborze pakietu Love oraz usług i urządzeń dodatkowych można uzyskać odwiedzając forum na portalu Orange, an którym swoimi opiniami dzielą się użytkowcy, a pracownicy firmy Orange doprecyzowują niektóre kwestie dotyczące szczegółów poszczególnych pakietów.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy