Artykuł sponsorowany

Nowoczesna sprzedaż mieszkań a wirtualne makiety 3D

Nowoczesna sprzedaż mieszkań a wirtualne makiety 3D

Nowoczesna sprzedaż mieszkań za pomocą wirtualnych makiet 3D to intuicyjne narzędzie, które prezentuje osiedlę szerokiemu gronu Klientów. Dlatego warto by deweloperzy sięgali po wirtualne makiety 3D, które pozwalają zobaczyć nieruchomość i sprawnie znaleźć konkretne mieszkanie za pomocą wyszukiwarki mieszkań. Jakie mają zalety takie makiety 3D?

Wirtualne makiety 3D – jak działają?

Tradycyjne makiety architektoniczne to coraz rzadziej spotykana forma prezentacji inwestycji. Kiedy makieta jest estetycznie i precyzyjnie wykonana cieszy klientów i zdecydowanie wspiera sprzedaż, ale dostępna jest tylko w biurze sprzedaży co ogranicza prezentację. Nie bez powodu wirtualne makiety 3D to świetny sposób na nieograniczoną prezentację osiedla czy mieszkań oraz budowanie wizerunku firmy, w szczególności gdy grafikę 3D tworzą architekci. Interaktywna makieta 3D daje możliwość obejrzenia inwestycji z różnych stron świata i w różnych porach dnia. Popularnym rozwiązaniem jest także widok z budynku na otoczenie inwestycji. Teraz wygodnie na kanapie, bez wychodzenia z domu można zobaczyć wnętrze funkcjonalnie urządzonego mieszkania i zdecydować, które jest najlepsze.

Wirtualne makiety 3D – jakie dają możliwości?

Wirtualna makiety to znaczne ułatwienie sprzedaży mieszkań, które są jeszcze w planach lub w budowie. Pozwalają Klientom swobodnie porównywać wiele ofert, dokonując analizy lokalizacji na piętrze czy na osiedlu pod względem innych zabudowań. Wirtualna makieta 3D, dzięki swojej intuicyjnej obsłudze, a także integracji ze stroną internetową inwestycji pozwala dotrzeć do różnych grup odbiorców i przekazać informacje w łatwy, przejrzysty sposób. Wirtualne makiety 3D wykorzystane na stronach internetowych istotnie przyczyniają się do wzrostu zainteresowania ofertą dewelopera i rozpoznawalnością oferty. Dlatego aplikacja Smart Model to słuszny wybór wśród deweloperów i inwestorów.

Dlaczego warto korzystać z wirtualnych makiet 3D?

Wirtualne makiety 3D to sposób na łatwą komunikację sprzedawcy z Klientem, a także usprawnianie obsługi. Aplikacja Smart Model posiada przeglądarkę mieszkań, w której kryteria wyszukiwania mieszkań są odpowiednio dobierane: metraż, piętro, ilość pokoi, cenę itd. Dodatkowo wirtualne makiety 3D są zintegrowane z systemem sprzedażowym dewelopera - CRM, co pozwala określić dostępność i status lokali w czasie rzeczywistym. Wirtualne makiety 3D są nowoczesnym i intuicyjnym narzędziem ułatwiającym sprzedaż. Możliwość wykorzystania jednej aplikacji w wielu biurach sprzedaży dewelopera gwarantuje natomiast wysoki standard obsługi Klienta. Warto korzystać ze sprawdzonych aplikacji do wirtualnych makiet 3D, które oferują renomowane firmy.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy