Artykuł sponsorowany

Na czym polega przedłużanie włosów?

Na czym polega przedłużanie włosów?
Wiele kobiet marzy o długich, gęstych włosach. Marzenie to pomagają spełnić zabiegi profesjonalnego przedłużania włosów, dzięki którym włosy mogą stać się dłuższe nawet o kilkadziesiąt centymetrów. Jak wygląda taki zabieg w salonie fryzjerskim, na czym polega i kiedy warto z niego skorzystać? Więcej o przedłużaniu włosów w naszym artykule.  

Dłuższe włosy w mgnieniu oka

Kiedy włosy są krótkie albo nie rosną tak szybko, jak by się tego chciało, z pomocą przychodzą profesjonalne salony fryzjerskie. Można w nich skorzystać z zabiegu przedłużania włosów. Jest to bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny sposób na dużą zmianę w swoim wyglądzie. Nowoczesne metody pozwalają na przedłużanie włosów o ok. 20-60 cm. Każdy konkretny przypadek traktowany jest przez fryzjerów indywidualnie i długość przedłużanych włosów może zależeć m.in. od długości i kondycji naturalnych kosmyków oraz rodzaju noszonej fryzury. Do tego rodzaju zabiegów zawsze wykorzystywane są włosy dziewicze (ścięte z głowy).  

Metody przedłużania włosów

W ofercie gabinetów fryzjerskich dostępne są różne metody przedłużania włosów, dzięki czemu klientki mogą wybrać tę najbardziej odpowiednią dla siebie. Szczególnie warto zwrócić uwagę na te metody, które są bezpieczne i zapewniają spodziewane efekty. Jedną z nich jest metoda keratynowa – do włosów w średniej i dobrej kondycji. Zabieg nie niszczy naturalnych włosów, do których doczepiane są niewielkie pasemka. Metoda ta ma wiele zalet, choć wymaga odwiedzania salonu co 3-4 miesiące po zabiegu. Innym chętnie wybieranym sposobem przedłużania włosów jest metoda laserowa. Nie każdy wie, że laser może być wykorzystywany do przedłużania i zagęszczania włosów. Laser stosujemy w przypadku włosów cienkich, delikatnych. Dzięki jego działaniu powstają mikroskopijne nanołączenia, niezwykle estetyczne i dyskretne. Tak przedłużone włosy są wygodne w noszeniu, a łączenia są niewidoczne. Są one trwałe i odporne na działanie wysokich temperatur – tu jest też przewaga metody laserowej nad keratynową. Włosy przedłużone z pomocą lasera wytrzymają takie obciążenia jak sport, taniec czy jazda motocyklem. Można je nosić przez okres 2-3 miesięcy. Innowacyjna technologia dyskretnych nanołączeń zapewnia zawsze satysfakcjonujący efekt. Przed zapisaniem się na zabieg warto upewnić się, czy w danym salonie wybrana metoda jest stosowana, bo na przykład nie wszystkie salony fryzjerskie dysponują laserem do przedłużania i zagęszczania włosów oraz odpowiednio wykwalifikowanym, doświadczonym personelem. Dobrym przykładem takiego miejsca posiadającego wszystkie wymienione atuty jest salon Metamorfoza.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy