Artykuł sponsorowany

Meble na wymiar – estetyka i funkcjonalność

Meble na wymiar – estetyka i funkcjonalność
Meble wykonywane na wymiar cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Są idealnym rozwiązaniem do kuchni, świetnie sprawdzą się także w sypialni, łazience, garderobie, czy nawet w korytarzu. Stają się  niezbędnym elementem również w biurach, sklepach i punktach usługowych ze względu na praktyczność i dowolność konfiguracji. Z mebli na wymiar możemy cieszyć się, nawet jeśli planowanie przychodzi nam z trudnością. W takiej sytuacji warto jest skorzystać z usług projektanta wnętrz, który szybko i profesjonalnie stworzy projekt pomieszczenia, które sobie wymarzyliśmy.  

Idealne do małych i niewymiarowych pomieszczeń

Meble na wymiar są niezwykle funkcjonalne, szczególnie w przypadku niewielkich wnętrz. Pozwalają nam na odpowiednie zagospodarowanie miejsca tak, aby uzyskać jak najwięcej wolnej przestrzeni. Ponadto dzięki nim możemy zorganizować pomieszczenia w taki sposób, by uzyskać dużo miejsca do przechowywania przeróżnych sprzętów, które schowane, nie będą zagracać wnętrz i sprawiać wrażenia bałaganu. Możemy również bez problemu ukryć duże rozmiarowo urządzenia, które mogą wyglądać nieestetycznie – takie jak na przykład pralka, zmywarka, czy kuchenka gazowa. Meble na wymiar doskonale sprawdzą się również w przypadku pełnych skosów i zakamarków niewymiarowych pomieszczeń, do których możemy idealnie dopasować każdy element, co mogłoby sprawić wiele trudności, gdybyśmy zdecydowali się na zakup gotowych mebli. O dużej funkcjonalności mebli na wymiar świadczy również fakt, że możemy wybrać choćby sposób otwierania na przykład szafek, co także pozwoli nam na zaoszczędzenie miejsca.  

Dobra jakość

Meble na wymiar wykonywane są ręcznie i indywidualnie dla każdego klienta, a co za tym idzie, producentom zależy na ich jakości. Zazwyczaj więc możemy się spodziewać, że nasze meble będą dopracowane w najmniejszym szczególe i zamontowane przez doświadczonych fachowców, tak jak ma to miejsce w przypadku firmy MarcAs z Łodzi, specjalizującej się w wyposażaniu i aranżacji wnętrz. Materiały, z których tworzone są meble na wymiar mogą być nawet najwyższej jakości – ponieważ ich wybór zależy wyłącznie od klienta. I tak możemy zdecydować się na nieco mniejszą trwałość, która wiąże się także z niską ceną, lub wybrać materiały najlepszej jakości.  

Oryginalność i estetyka

Biorąc pod uwagę fakt, że meble na wymiar nie są produkowane masowo, a indywidualnie – możemy być pewni, że nasze meble będą wyróżniały się niezwykłą oryginalnością. Mamy tu szerokie pole do popisu dla naszej kreatywności i wyobraźni. Możemy zadecydować o każdym najmniejszym szczególe naszych mebli, począwszy od tworzywa, z jakiego będą zrobione, poprzez ich barwę, wielkość, szerokość, sposób otwierania, aż do najmniejszych szczegółów takich jak rodzaj klamki czy uchwytu. Daje nam to pewność, iż meble takie nie tylko spełnią wszelkie wymagania i trafią w nasze gusta, ale także gwarancję, iż nikt inny nie będzie posiadał mebli takich, jak nasze. Jeżeli zależy nam na oryginalnym designie naszego mieszkania warto jest postawić na umeblowanie dedykowane.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy