Artykuł sponsorowany

Lato w Białce Tatrzańskiej. Propozycje dla par i rodzin z dziećmi

Lato w Białce Tatrzańskiej. Propozycje dla par i rodzin z dziećmi

Wybór destynacji wakacyjnej nie jest w dzisiejszych czasach prostą sprawą. Wiele osób co roku staje przed pytaniem, gdzie spędzić wakacje – w Polsce, czy może za granicą? Oba pomysły mają ogrom zalet, a nasz kraj charakteryzuje duże zróżnicowanie – każdy może znaleźć dla siebie coś przyjemnego. Jednym z najczęściej wybieranych kierunków w Polsce są Tatry. Lato można spędzić na przykład w Białce Tatrzańskiej. Dlaczego warto się tam wybrać?

Dlaczego warto wybrać się do Białki Tatrzańskiej?

Białka Tatrzańska jest niewielką, atrakcyjnie położoną miejscowością w Małopolsce. Znajdziemy tu wiele pensjonatów i hoteli, które przyjmują swoich gości o każdej porze roku. Białka Tatrzańska słynie przede wszystkim ze wspaniałych stoków narciarskich, więc jest to idealne miejsce dla fanów zimowych sportów, szczególnie narciarstwa. Świetne położenie miejscowości - 12 kilometrów od Nowego Targu i 24 kilometry od Zakopanego sprawia, że spędzając tutaj lato na łonie przyrody, możemy w krótkim czasie znaleźć się w okolicznych miastach. Białka jest jednak o wiele mniej oblegana niż chociażby Zakopane, więc nie znajdziemy tutaj aż takiej masy turystów, którymi wypełnione są Krupówki czy Gubałówka. Białka Tatrzańska umożliwia również tańsze noclegi niż Zakopane, dzięki czemu można się tutaj wybrać nawet na dwutygodniowy urlop. Baza turystyczna w Białce Tatrzańskiej jest bardzo dobrze rozwinięta, więc znajdziemy tutaj szereg atrakcji, dzięki którym lato w Białce Tatrzańskiej to zarówno świetna propozycja dla par, jak i dla rodzin z dziećmi.

Wyjazd do Białki Tatrzańskiej dla par

Pary pragnące spędzić wspólne wakacje znajdą w Białce Tatrzańskiej szereg atrakcji, dzięki którym pobyt będzie prawdziwie odprężający, ale również – romantyczny! Zatrzymując się w nowoczesnym kompleksie wypoczynkowym, takim jak chociażby Kaniówka Ski, zafundujemy sobie przemiły wypoczynek. Czekają na nas komfortowe wyposażone pokoje, w których znajdziemy wszelkie niezbędne udogodnienia. Na miejscu znajduje się też wspaniałe SPA, w którym możemy zażyć relaksacyjnych zabiegów, które wykazują też szereg korzyści zdrowotnych dla organizmu. Skorzystamy między innymi z różnego rodzaju masaży (Lomi-Lomi, gorącymi kamieniami, masaż pleców, relaksacyjny czy kokosowy) czy peelingów – kawowego oraz żurawinowego. Poza zabiegami na ciało, czeka na nas również basen i jacuzzi. Cudowny, relaksujący we dwoje czas, ubarwią przepyszne kolacje w górskiej karczmie, w której spróbujemy lokalnych przysmaków. Przebywając we dwójkę w Białce Tatrzańskiej, możemy skorzystać także z szerokiej oferty wycieczek lub wybrać się po prostu na górską wędrówkę czy spacer w przepięknych okolicach.

Białka Tatrzańska – atrakcje dla rodzin z dziećmi

Białka Tatrzańska to również świetne miejsce na rodzinne wakacje. Podczas letniego wypoczynku, wspólnie możecie podziwiać górskie widoki, oddychać prawdziwie świeżym i czystym powietrzem oraz korzystać z atrakcji, których w Tatrach nie zabraknie nawet dla najmłodszych! Podobnie jak w przypadku par, rodziny z dziećmi mogą skorzystać z oferowanych przez dobre kompleksy wypoczynkowe atrakcji na miejscu – basenu, sauny, siłowni czy jacuzzi. Poza tym, na dzieci czekają bawialnie, stoły bilardowe, place zabaw oraz szereg atrakcji sportowych i wycieczek krajoznawczych. Możemy więc wybrać się całą rodziną na przejażdżkę rowerową, pójść na spacer z kijkami Nordic Walking, wybrać się do Term (Chochołowskich lub Term Bania) lub na całodniową wycieczkę – do Nowego Targu, Zakopanego czy też na zdobywanie górskich szczytów, na które bez kłopotu wybierają się całe rodziny z dziećmi!

Jak widać, zarówno w Tatrach, jak i w samej Białce Tatrzańskiej czeka na nas mnóstwo atrakcji, niezależnie, czy wybieramy się na urlop jako para, czy jedziemy na wakacje całą rodziną!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy