Artykuł sponsorowany

Kamery sportowe - czy istnieje realna konkurencja dla GoPro?

Kamery sportowe - czy istnieje realna konkurencja dla GoPro?
GoPro to rodzina profesjonalnych kamer sportowych, zapewniających wysoką jakość nagrywania. Powstały po to, aby możliwe było kręcenie niezwykłych ujęć w czasie uprawniania ekstremalnych sportów. Jednak sprawdzają się także w każdych innych warunkach, np. do tworzenia wysokiej jakości nagrań przyrodniczych. Czy taki sprzęt może mieć realną konkurencję?

GoPro – wysoka jakość za wysoką cenę

GoPro to marka znana na całym świecie, dlatego za jej sprzęt trzeba sporo zapłacić. Jednak w zamian otrzymuje się kamerę sportową naprawdę wysokiej klasy. Sprzęt wyposażony jest w ultrapłynną stabilizację HyperSmooth, dzięki której powstają filmy, wyglądające jakby były nagrywane z gimbalem. Urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe i wodoszczelne, więc sprawdza się w każdych warunkach, nawet ekstremalnych. Co więcej, kamerą można sterować głosowo, a dzięki inteligentnemu stosowaniu funkcji HDR, redukcji szumów oraz lokalnemu odwzorowywaniu tonów można wykonywać doskonałe zdjęcia w sposób automatyczny. Urządzenie posiada funkcję transmisji na żywo, a aplikacja GoPro umożliwia dzielenie się każdą chwilą. Za pomocą kamery można śledzić dystans, prędkość oraz inne parametry. Urządzenie rejestruje filmy w rozdzielczości 4K60 a zdjęcia w rozdzielczości 12 MP. Jego wodoszczelność to 10 m. Czy dla takiego sprzętu istnieje realna konkurencja?

Kamery sportowe vs GoPro

Nowoczesne kamery sportowe z oferty medialove.pl oferują wysoką jakość nagrywania w ekstremalnych warunkach. Jednak niewiele z nich zapewnia takie możliwości, jakie daje GoPro. Oczywiście nie każdy potrzebuje aż tak dobrego sprzętu, dlatego w sprzedaży są kamerki zapewniające podobne efekty, lecz mające nieco mniej funkcji. Przykładem może być kamera sportowa Eken H5S Plus, która wyposażona jest w dotykowy ekran. Urządzenie pozwala nagrywać z rozdzielczością 4K, a dzięki wbudowanemu WiFi można nim sterować za pomocą tabletu lub smartfona. W zestawie jest wodoszczelna obudowa. Jak więc widać, można kupić kamerę, która daje niezłe możliwości i ma atrakcyjną cenę. O tym, dlaczego warto się na taki sprzęt zdecydować, można przeczytać w artykule Kamera sportowa – 5 powodów, dla których warto ją mieć.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy