Artykuł sponsorowany

Jakie atrakcje dla dzieci znajdują się w Białce Tatrzańskiej?

Jakie atrakcje dla dzieci znajdują się w Białce Tatrzańskiej?

Białka Tatrzańska to urocza miejscowość górska, w której dostępne są atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jest to ciekawe miejsce na urlop zarówno latem, jak i zimą. Dzieci zazwyczaj lubią się ruszać i odkrywać coś nowego, a Białka Tatrzańska oferuje liczne możliwości na zaspokojenie tych potrzeb. Mniej aktywne maluchy również będą mogły wypocząć.

Dzieciom, które cenią sobie spokojny wypoczynek, polecamy pobyt w niesamowitych basenach wewnętrznych oraz zewnętrznych. Terma Bania to idealne miejsce dla osób w każdym wieku. Jest to kompleks basenów wypełnionych wodą termalną. Ma ona liczne właściwości zdrowotne, a ponadto zapewnia świetną zabawę dla maluchów. Atrakcja została podzielona na dwie części: zabawy oraz relaksu. Dzięki temu bawiące się dzieci nie przeszkadzają osobom, które chcą się zrelaksować. Dostępny jest również kącik dla najmłodszych. Wyróżnia się on bardzo płytką wodą i atrakcjami dostosowanymi do maluchów.

Pracownik ośrodka wypoczynkowego Kaniówka Ski Resort mówi o kolejnej atrakcji dla dzieci: Osobom, które wypoczywają w Białce Tatrzańskiej, polecamy wjechanie wyciągiem na szczyt Kotelnicy. Ujrzycie niesamowity widok na Tatry i będziecie mogli odpocząć, podziwiając panoramę szczytów. Dla dzieci przygotowano tam odpowiednio zabezpieczony tor saneczkowy, park linowy oraz karuzele. Dzięki temu najmłodsi na pewno nie będą się nudzić. Będąc na szczycie Kotelnicy z dziećmi, koniecznie musicie odwiedzić Wioskę Skrzatów, gdzie znajdują się drewniane domki i piaskownica.

Zimowe szaleństwo dla najmłodszych

Dużym zainteresowaniem wśród maluchów w Białce Tatrzańskiej cieszą się wyciągi narciarskie. Na miejscu dostępne są różne trasy przeznaczone zarówno dla dzieci dopiero rozpoczynających swoją przygodę, jak i zaawansowanych pociech, które świetnie radzą sobie na nartach. Istnieje również możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu do jazdy nie tylko na nartach, ale również na snowboardzie. Zimą świetnym pomysłem jest także zabranie dzieci do śnieżnego labiryntu. Nie ma on imponujących rozmiarów, dlatego dorośli czy starsze dzieci bez problemu sobie z nim poradzą, ale maluchy muszą się chwilę zastanowić, aby wydostać się z labiryntu. Na samym końcu czeka na nich górka, z której mogą zjechać na jabłuszkach bądź materacach.

Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszy się również Lodowy Zamek – jak mówi jego nazwa, został wykonany z lodu i zachwyca turystów swoim wyglądem. W niektóre dni odbywają się tam przedstawienia przeznaczone głównie dla dzieci, co zwiększa atrakcyjność tego miejsca. W Białce Tatrzańskiej dostępnych jest wiele atrakcji, z których z pewnością ucieszy się każdy maluch. Najważniejsze jest jednak dopasowanie tych miejsc do wieku i zainteresowań dziecka.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy