Artykuł sponsorowany

Jak dostać się na lotnisko, aby nie płacić za pozostawiony na parkingu samochód?

Jak dostać się na lotnisko, aby nie płacić za pozostawiony na parkingu samochód?

Transport na lotnisko i przewiezienie wszystkich bagaży można zorganizować na własną rękę. Trzeba jednak liczyć się z niemałymi kosztami parkingu, które zależne są od długości pobytu. Lepszym i zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest skorzystanie z floty taksówek, które oferują kursy na lotnisko na korzystnych warunkach.

Kursy na lotnisko

Wybierając się w dłuższą podróż za granicę, do finalnych kosztów wycieczki zawsze trzeba doliczyć opłatę parkingową na lotnisku. Terminale lotnicze mają wydzielone miejsca parkingowe dla osób, które zdecydowały się przyjechać na samolot własnym transportem. Ceny za postój, w zależności od lokalizacji, mogą wynosić więcej niż 100 zł za każdą dobę, a dodatkowe opłaty naliczane są, jeśli pobyt się wydłuży. Koszty parkingu mogą także wzrosnąć, jeśli na wycieczce zgubimy bilecik parkingowy, o co zresztą nietrudno. Wówczas przy wyjeździe może być konieczna uiszczenie dodatkowej opłaty, sięgającej nawet kilkuset złotych. Niektóre porty lotnicze oferują cenniki za postoje długoterminowe, co jest korzystniejszym finansowo rozwiązaniem. Niemniej jednak najrozsądniejszym wyjściem jest skorzystanie z oferty kursów na lotnisko, jakie oferują lokalni przewoźnicy. Planując przyjazd lub wyjazd z lotniska Lublin, najlepiej wybrać ofertę Taxi Blue z Nałęczowa. Kierowca odbierze podróżnych z lotniska lub bezpiecznie na nie dostarczy.

Dlaczego lepiej na lotnisko jechać taksówką?

Spiesząc się na samolot, nikt nie ma ochoty lawirować po zatłoczonych parkingu lotniskowym w poszukiwaniu miejsca postojowego. Uciekające cenny minuty do lotu mogą przysporzyć niepotrzebnego stresu. Tymczasem kurs na lotnisko taksówką pozwoli na przyjemną podróż, bez niespodzianek i zbędnych nerwów. Co więcej, kierowcy często pomagają z wniesieniem bagażu oraz odprowadzają zdezorientowanych podróżnych do samej bramki. Wracając z podróży i rezerwując wcześniej usługę taksówki, można spodziewać się kierowcy, oczekującego na klientów tuż przy wyjściu.

Wybierając się w podróż większym gronem osób, transport kilkoma prywatnymi samochodami może wygenerować niemały koszt postoju. Z tego względu lepiej zadzwonić po taksówkę i zamówić kurs na samolot. Duże i pakowne pojazdy taksi mogą przewieźć sprawnie i szybko całe grono podróżnych na lotnisko. Jest to także idealna opcja dla rodzin z dziećmi oraz dla osób starszych. Kierowca taksówki może zaparkować w pobliżu wejścia do portu lotniczego, zatem nie trzeba pokonywać pieszo trasy przez cały parking.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy